Серпневий «Армагеддон»: окупанти випустили по Україні понад сотню ракет різних типів і близько сотні БПЛА Shahed

Рашисти довго збиралися і таки влаштували в понеділок одну з наймасованіших повітряних атак одразу на 15 регіонів країни.

Третій «пішов»: ЗСУ знищили на Курщині всі мости, які є ключовими для постачання і відступу противника

У російському інформаційному просторі з’явилося повідомлення про те, що ЗСУ знищили міст через річку Сейм у районі Глушково Курської області.

Індустріальний Тарас: біля Тернополя створили незвичайну композицію з погруддям Шевченка

Індустріальний Тарас: біля Тернополя створили незвичайну композицію з погруддям Шевченка

Площу теперішнього Індустріального парку, розташованого неподалік Тернополя, колись займав великий м’ясокомбінат.

Війна роботів: як зростає український парк БПЛА й інших технічних помічників

Війна роботів: як зростає український парк БПЛА й інших технічних помічників

Агент партизанського руху «Атеш» зафіксував висадку біля мису Херсонес ворожого гелікоптера з військовими інспекторами.

Ремонт від Шона Пенна: благодійна організація актора допомагає Копичинцям з житлом для переселенців

У містечку Копичинці жителів східних та південних регіонів, які тікали від війни, почали приймати з перших днів повномасштабного вторгнення.

Випробування пітьмою: чим загрожують українцям енергетичні рішення Зе-влади

Випробування пітьмою: чим загрожують українцям енергетичні рішення Зе-влади

Росії не вдалося поглинути всю Україну через внутрішній спротив, тому в кремлі вирішили зачистити ненависну територію тотальним нищенням будинків і життєво необхідної інфраструктури.