«Сектор газа» з Побєдного
Інцидент стався днями на уроці англійської в Побєднінській загальноосвітній школі Джанкойського району. Школярку, до слова, єдину доньку місцевої сільської голови, молода «англійка» своїми зауваженнями «діставала» й раніше.
Із Чубаровим на чолі
Замість запланованих двох днів перша сесія Курултаю, загальнонаціонального з’їзду кримськотатарського народу шостого скликання, «прихопила» ще один день, понеділок. Учора свою роботу делегати поновили буквально на світанку, о пів на шосту.
Без коліс і моторів
У севастопольському музеї мототехніки «Колесо і мотор» серед білого дня зникла унікальна колекція раритетних мотоциклів. Як вдалося з’ясувати правоохоронцям, протягом двох днів, 18 і 19 жовтня, у першій половині дня невідомі, запакувавши мотоцикли і завантаживши на вантажівки, вивозили їх у невідомому напрямку.
Горіли «судді» і «рейдери»
Більше двох сотень людей зібралися вчора біля ринку «Південний» у селі Віліно, що в Бахчисарайському районi, вимагаючи, аби місцеві підприємці повернули їхню землю. На вулицю людей вивело рішення Вищого господарського суду України, який фактично визнав, що їхня земля їм більше не належить. Селяни, переважно кримськi татари, провели велелюдний мітинг, а потiм перекрили автотрасу Саки—Севастополь, де встановили імпровізовану шибеницю з трьома опудалами — продажного судді, рейдера і чиновника. Після «повішання» протестувальники ще й облили опудала бензином і підпалили їх.
Театральне вигнання
Зранку вони збиралися відкрити під дахом Українського музичного театру запланований міжнародний форум «Хізб ут–Тахрір — Ісламі». Учасники форуму — місцеві адепти цієї забороненої в деяких країнах організації, а також їхні одновірці, котрі спеціально приїхали до Сімферополя із Голландії, Великої Британії, Туреччини і Лівану.
Горами хвилю підійма
На «війні» як на війні
Як і у попередні роки, основне дійство дводенного VI міжнародного військово–історичного фестивалю «Альмінська справа», присвяченого 157–й річниці завершення Східної (Кримської) війни 1853—1856 років, відбулося просто неба.
«Щука» залишиться на дні?
Про це «УМ» розповів керівник Чорноморського центру підводних досліджень Сергій Воронов. Наразі пан Воронов разом із колегами вивчає отримані матеріали другого етапу підводно–технічних робіт, проведених, нагадаю, об’єднаним суднопідйомним загоном на чолі з начальником Центру пошукових і аварійно–рятувальних робіт Військово–Морських сил України капітаном 1 рангу Віктором Двухшорстновим.
«Океанським щитом» — по корсарах
Учора по обіді флагман вітчизняного військового флоту фрегат «Гетьман Сагайдачний» знявся з якоря у рідній Севастопольській бухті і взяв курс на Середземне море. На облавку — штатний екіпаж під орудою капітана другого рангу Романа П’ятницького, а також група спеціального призначення (оглядова команда), протичовновий гелікоптер Ка–27 з екіпажем, флотські медики і навіть православний священик.