Сидить і буде сидіти

Харків’янин Гнат Кромськой, більше відомий на прізвисько Топаз, знову опинився у центрі скандалу. Наприкінці минулого тижня Київський районний суд прийняв рішення випустити його на волю під особисте зобов’язання, незважаючи на те, що напередодні йому подовжили термін перебування під вартою ще на два місяці.

Україна сльозам Штепи не вірить

Неля Штепа, яка провела у харківському СІЗО два місяці, залишиться там щонайменше до 12 листопада. Таке рішення виніс Червонозаводський районний суд, де розглядалася справа екс-мера на прохання її адвокатів. Жорсткий вердикт слуг Феміди не пом’якшила навіть опіка дев’яти однопартійців «регіоналки», які хотіли взяти колегу на поруки. Серед Нелиних добродійників — Михайло Чечетов, Олена Бондаренко, Ельбрус Тадеєв.

Все для фронту, все для перемоги

Все для фронту, все для перемоги

Війна на Донбасі триває вже чотири місяці, але тільки недавно деякі харківські підприємства оборонної галузі отримали замовлення на важку техніку. Зізнання силовиків у тому, що без броні терористи розстрілюють їх, як мішені у тирі, особливо трагічно пролунало на тлі іншої інформації, поширеної у ЗМІ. Виявляється зараз на складах Харківського бронетанкового заводу припадають пилом близько 500 нових БТРів і танків, половину з яких можна поставити на колеса за досить короткий термін. Поставлять чи ні — невідомо, але певні зрушення є. Концерн «Укроборонпром», до складу якого входять шість підприємств ВПК регіону, зараз скрізь проводить перевірку, намагаючись запустити робочий конвеєр. Мета — якнайшвидше озброїти армію.

Ленін без голови

Натхненні патріотичними почуттями i прикладом звільненого Донбасу та інших міст України, нищити монументи вождю світового пролетаріату почали і харків’яни. Один із них був зруйнований на вулиці Механізаторів, ще два — біля Будинку культури Ілліча та в Карпівському саду Жовтневого району міста.

Найняті сіяти жах

Найняті сіяти жах

Шестеро диверсантів, завербованих російськими спецслужбами, ледве не знесли в повітря базу відпочинку під Харковом, де розміщувався загін правоохоронців із Дніпропетровська. На території сусіднього регіону міліціонери охороняли один зі стратегічних об’єктів області. До рук місцевих співробітників СБУ та МВС зловмисники потрапили у момент, коли ретельно готувалися знести в повітря корпуси оздоровчого закладу.

Вгамувати Кернеса

Вгамувати Кернеса

Учора під Верховною Радою група харків’ян вимагала розпуску своєї міськради. Аналогічні заходи кількома днями раніше пройшли і в самому Харкові, де вже почався збір підписів за створення iніціативної групи, що серйозно займеться відставкою мера Геннадія Кернеса.

Геній із міста майстрів

Геній із міста майстрів

Іллі Рєпіну вже було за вісімдесят, коли він взявся писати останню у своєму житті картину «Гопак». Безсилий хворий художник, якому через фінансову скруту бракувало коштів навіть на фарби, здивував яскравістю обраних кольорів і щасливими усмішками своїх героїв. Майстер ніби подумки повернувся до своїх витоків, черпаючи в них силу, бо виріс на героїчних епосах запорізької вольниці, якими вголос зачитувався його батько — військовий поселенець невеликого повітового містечка під Харковом.

Політ російського «Джмеля»

Учора на світанку був обстріляний Харківський обласний військовий комісаріат. «Харків не спить. 2:35 ночі. В районі Холодної гори прогриміло 3 потужні вибухи, чути автоматні черги», — повідомили користувачі «Фейсбуку» на сторінці «Харківська республіка».

Джентльмен невдачі

Джентльмен невдачі

Почалася ця історія з того, що зловмисник звернувся до 61-річного власника іномарки «Деу-Ланос» із проханням відвезти його з Харкова до приміського містечка Васищево. На своє лихо, водій погодився, про що пошкодував одразу ж після того, як виїхав за місто. Погрожуючи пістолетом, пасажир наказав водієві забиратися геть, а сам зник у невідомому напрямку.

Скорботний вантаж

Жалобна церемонія за загиблими в авіакастрофі Боїнга 777 пройшла учора в Міжнародному аеропорту «Харків». У ній брали участь дипломати з багатьох країн світу, чиновники та іноземні експерти, які прибули в Україну одразу після трагедії. Після цього літаки зі скорботним вантажем відлетіли до Голландії, де їх приймали королівська родина та найвище керівництво держави. Ідентифікацію ж решток тіл загиблих проводитимуть в Амстердамі, що має одну з найкращих у світі лабораторію для проведення подібних експертиз.