Синдром Суходубова

Харківський апеляційний суд днями відмовився розглядати апеляційну скаргу Мін’юсту, який вимагав «долюструвати» одного з найавторитетніших у недалекому минулому прокурорів міста Володимира Суходубова. Той на засідання зі своїм адвокатом не з’явився і просив відкласти розгляд його справи на більш віддалений термін.

Сумний «Ісход» адептів «ХНР»

Теракт біля Московського районного суду, внаслідок якого до лікарні потрапило чотирнадцять чоловік, таки змусив правоохоронців провести в Харкові власне АТО, в окремо взятому місті. У результаті вже наступного дня співробітники СБУ та МВС провели зачистку сепаратистської організації «Ісход», заарештувавши її двох активістів та лідера Олега Новікова.

Суд і вибух

Схоже, терористи, за якими стоїть передусім російська ФСБ, розпочали справжню війну проти Харкова та його жителів. Цього разу жертвами вибуху, який пролунав у понеділок увечері біля воріт Московського районного суду Харкова, стало чотирнадцять людей, серед яких чотири жінки.

Гра з вогнем

Чергова диверсія сталася на залізничній станції «Шебелинка» в Балакліївському районі, де невідомі пошкодили цистерну з бензином, спровокувавши велику пожежу. За словами очевидців, висота полум’я сягала п’ятиповерхового будинку, тому на місце надзвичайної події прибуло одразу сім бригад рятувальників.

Ігри з гранатометом

Черговою жертвою підпільних злочинців у Харкові стало приватне підприємство «Харківрегіонгаз». Снаряд, випущений із реактивного штурмового гранатомета, на якому попередньо увімкнули годинниковий таймер, поцілив у стіну промислової будівлі, внаслідок чого утворився 40-сантиметровий отвір.

Харкiв хворий на ГЕПАтит

Харкiв хворий на ГЕПАтит

Учора харківських активістів, які безуспішно намагалися потрапити на засідання міської ради, біля парадного під’їзду мерії зустріли три кордони екіпірованих міліціонерів. Відчуття дежавю з недавніх часів ще більше посилилося всередині управлінської будівлі, яку чиновники буквально наводнили хлопцями спортивної статури, зовні подібними до горезвісних «тітушок».

Сто років Миколи Баркова

Сто років Миколи Баркова

Перетнувши столітній рубіж, людина автоматично стає видатною, бо спромоглася на те, що під силу лише одиницям. Але у випадку з Миколою Семеновичем Барковим — усе навпаки: його непересічний ювілей можна назвати не причиною, а приводом для цього інтерв’ю, оскільки вiн став командиром воюючого взводу у 27 років i був на керівних посадах до глибокої старостi, а сьогоднi знає, як охопленій війною Україні найкраще вибудувати лінію оборони.

По вулицях трубу носили...

По вулицях трубу носили...

Постійні розмови про незахищеність Харкова перед сепаратистською навалою змусили волонтерку Катерину Бережну провести досить оригінальний експеримент. Поклавши на плече незаряджену трубу гранатомета, дівчина дві години бродила містом і каталася у метро, але ніхто й не подумав її зупинити.

Замість Леніна — герої

На харківському майдані Свободи встановили пам’ятний знак на честь українців, які віддали життя за свою Батьківщину. «Це пам’ятник не тільки героям Небесної сотні, — сказав координатор місцевого Євромайдану Володимир Чистилін, — а й тим, хто виборював свободу і в XVIII, і в XIX, і в XX століттях. Це символ людей, які воювали за Україну в різні часи».

Сумують усі

Сумують усі

Завдяки кільком сезонам телевізійного шоу «Танці з зірками» Україна, без перебільшення, закохалася у бальні танці. Пізніше любов до хореографії посилило шоу «Танцюють всі!». Саме телебачення відкрило нам і особистість Олексія Литвинова, який запам’ятався нам суворим, але справедливим, арбітром, який знає про цей красивий вид мистецтва абсолютно все.