Пані — не читач, пані — міністр...

Пані — не читач, пані — міністр...

Не лише наші «проффесори» в політиці можуть викликати посмішку. Міністр культури Франції Флер Пеллерен зізналася, що за останні два роки не прочитала жодної книжки. Міністр «попалася» під час участі у програмі «Додаток» провідної французької комерційної телемережі «Каналь плюс».

США розкривають обійми для іммігрантів

Кількість мешканців Сполучених Штатів Америки, які народилися за межами США, до 2022 року може зрости на 27,4 мільйона осіб. Це на додаток до тих 40,8 мільйона іммігрантів, які вже були громадянами країни станом на 2012 рік. Такий прогноз наводить у своєму звіті Дослідницький центр Конгресу США, констатуючи, що у порівнянні з ситуацією станом на 1970 рік кількість натуралізованих американців зросла на 321 відсоток.

Юстас — Баумгартнеру: не дотягнешся!

Юстас — Баумгартнеру: не дотягнешся!

Віце-президент інтернет-компанії Google із розробок Алан Юстас минулої п’ятниці встановив новий світовий рекорд, стрибнувши з парашутом зі стратосфери, з висоти 41 кілометр. До стрибка топ-менеджер готувався три роки, але публіка дізналася про нього лише в останній момент, повідомляє журнал «Форбс».

Сонце замість газу

Сонце замість газу

Голландці мають славу найбільших у світі шанувальників велосипедів. На державному рівні в Нідерландах роблять усе, аби цей екологічний і корисний для здоров’я вид транспорту здобував дедалі більше прихильників — для велосипедистів прокладені найкращі доріжки, стоянки для роверів є біля кожної установи, ледве не на кожному кроці можна взяти напрокат «казенні» велосипеди....

Навколо світу за 25 років

Навколо світу за 25 років

До Берліна тріумфально повернувся після навколосвітньої подорожі автомобілем 76-річний німець Гюнтер Холторф. Ця новина не була б особливою — зрештою, мандри навколо світу зараз не рідкість, — якби не той факт, що гер Холторф вирушив у подорож іще 1989 року, невдовзі після падіння Берлінської стіни.

Австралієць латиноамериканцю — не товариш

Австралія — одна з найкращих країн світу з точки зору соціального забезпечення та добробуту населення. Тож, мабуть, цілком природно, що саме на Зеленому континенті мешкає найбагатший народ у світі. Принаймні саме такий висновок випливає зі щорічного рейтингу найбагатших націй світу, оприлюдненого дослідницьким відділом інвестиційного банку «Кредіт Свісс».

Куди подітися багатому корупціонеру

На цей час Люксембург та Австрія залишаються єдиними країнами Євросоюзу, які дозволяють банкам відкривати рахунки іноземним резидентам, не повідомляючи про це податкові органи країн їх проживання. Цим, звісно, охоче користаються особи, які не схильні ділитися з бюджетом рідної країни своїми прибутками (а зазвичай — навпаки, «виділяють» свої прибутки з держбюджету, як, скажімо, власники банківських рахунків в Австрії з числа колишніх урядовців України).

Аматорський рекорд

Аматорський рекорд

У Великій Британії знайдено один із найбільших в історії скарбів вікінгів. Як повідомляє «Рейтер», коштовності понад тисячолітньої давнини виявив на півдні Шотландії, в графстві Дамфрізшир, шукач скарбів Дерек Макленнан. Найімовірніше, це здобич, яку захопили й заховали в землі вікінги, що робили набіги на Британські острови з VIII по XI століття.

Нагорода за підлітковий бунт

Нагорода за підлітковий бунт

Лауреатами Нобелівської премії миру за 2014 рік стали 17-річна пакистанська правозахисниця Малала Юсуфзай та 60-річний індійський активіст із захисту прав дітей Кайлаш Сатьяртхі. Про це у п’ятницю, 10 жовтня, в Осло оголосив Нобелівській комітет.