Якось днями, повертаючись з роботи, мою увагу привернула розмова двох жінок поважного віку, які сиділи позаду мене. Одна з жінок була дуже схвильована і голосно бідкалася щодо проблем зі своєю пенсією: «Оце послухалася поради сусідки, яка працює в банку, і написала заяву, щоб отримувати пенсію через банк, — схвильовано розповідала жінка. — Мені сусідка сказала, — продовжувала вона, — що будуть проценти наростати на пенсію, отримаю більше грошей. Я й повірила, а не подумала про те, що я ж не буду тримати гроші в банку, мені ж треба за них жити і щомісяця зі своїми хворими ногами їздити у район по пенсію, та ще й у черзі постояти. Тепер картаю себе за свою нерозважливість. Хіба це годиться для старих людей, які живуть лише на пенсію? Може, молодшим, які мають здоров’я і працюють, це і підходить, а таким, як я, — ще одна неприємність у нашому і так нелегкому житті». Жінка продовжила: «Витерпіла три місяці і вирішила відмовитися від банку і знову повернутися до того, як було раніше — щоб листоноша приносила пенсію додому. Оце зараз везу заяву з цього приводу».