Надія на всіх, крім «Динамо»

Надія на всіх, крім «Динамо»

50–відсотковий результат продемонстрували українські клуби, які почали боротьбу в 1/16 фіналу Ліги Європи: одна перемога, одна поразка і дві нічиї. При цьому слід враховувати, що «Тоттенхем» та, особливо, «Ліон» привозили в Україну далеко не основні склади.

Герої й легіонери Сочі

Герої й легіонери Сочі

Найбільше медалей у Сочі — п’ять, із яких дві золоті, — здобула голландська ковзанярка Ірене Вюст. Її тріумф став своєрідним викликом російським організаторам, адже незадовго до Олімпіади в РФ ухвалили закон про заборону пропаганди гомосексуалізму, а 27–річна Вюст — бісексуалка, яка не приховує цього.

Фаворити ми чи ні?

Фаворити ми чи ні?

Іспанія, Словаччина, Македонія, Білорусь та Люксембург — таких суперників по кваліфікаційному турнірі Євро–2016 визначив жереб для збірної України. Кулі з «кошиків» тягнули позавчора в палаці «Акрополіс» курортної Ніцци — нагадаємо, наступну першість Європи прийматиме Франція.

Бризильська мрія Дога

Бризильська мрія Дога

За крок до всесвітньої сенсації зупинився найсильніший український тенісист Олександр Долгополов. На великому турнірі ATP–500 у Ріо–де–Жанейро киянин дійшов аж до фіналу, де вчинив гідний опір першій ракетці світу Рафаелю Надалю, але програв.

Війна війною, і футбол не за розкладом

Суперникові столичних футболістів у першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи таки вдалося вмовити Європейську асоціацію футбольних федерацій перенести сьогоднішній матч у безпечне місце — подалі від кровопролитних боїв, що з новою силою спалахнули 18 лютого на майдані Незалежності.

Богдана — 43–тя, а Ванесса — просто доїхала

Богдана — 43–тя, а Ванесса — просто доїхала

Славнозвісна скрипалька Ванесса Мей, яка в Сочі захищає спортивну честь Таїланду як гірськолижниця, достойно виступила в гігантському слаломі. У першій спробі 35–річна поп–зірка показала 74–й час серед 90 учасників — 1 хв. 44,86 сек., що майже на 27 секунд гірше, ніж у лідерів.

Хохлома імперії

Хохлома імперії

Навіть якби церемонія відкриття XXII зимових Олімпійських ігор у Сочі була мегакреативною й оригінальною, запам’яталася б вона все одно завдяки казусу. Перед початком параду команд–учасниць над стадіоном «Фішт» засвітилися п’ять величезних сніжинок, які, за задумом організаторів, мали трансформуватись у неодмінну емблему таких заходів — п’ять олімпійських кілець.

«Яструби» «обчистили» Мейвезера

«Яструби» «обчистили» Мейвезера

У ніч на понеділок за київським часом відбувся Супербоул — фінальна гра сезону в професійному американському футболі, що є головною спортивною подією року в США. Телевізійна аудиторія цього матчу становить понад 100 млн. осіб — за грою справді стежить уся країна.