Пiдтягнись, полковнику!

Журналісти, які завітали до Головного управлiння МВС України в Київській області на брифінг за результатами оперативно-службової діяльності обласної мiлiцiї, напевно, були неабияк здивовані побаченим. Представники пишучої братії стали свідками серйозного «розбору польотів», який влаштував своїм підлеглим головний мiлiцiонер області генерал-майор Анатолій Волощук.

Чорний рейс

Жахлива автокатастрофа трапилася днями в Чернігівській області. На автошляху Київ-Суми, поблизу села Мільки, легковий автомобіль «Тойота-Лексус» зіткнувся на зустрічній смузі з автобусом ПАЗ-3205, який перевозив 14 працівників підприємства «Чернігівнафтогаз» після робочої зміни.

Хай мене пофарбують!

Черговий надважкий транспортний літак «Руслан» здійнявся у київське небо: столичні майстри літакобудування заводу «Авіант» провели перший випробувальний політ транспортного літака Ан-124-100, повідомляє Кореспондент.net.

Військові стануть зовсім цивільними

У недалекому майбутньому в прямі обов'язки людей, яких ми називаємо пожежниками, буде входити не тільки приборкання вогню, а й рятування потопаючих, знімання з високих дерев ваших улюблених кицьок та ще багато іншого. Зателефонувавши за відомим номером «01», ви зможете «замовити» саме такі «послуги».

Хотів би до Польщі,

Не встигло й двох днів минути вiд запровадження Польською Республікою візового режиму, як на українсько-польському кордоні виник перший інцидент, пов'язаний з цим нововведенням.