Сорочка Миколайчука

Сорочка Миколайчука

«Благословенна Україна» — так називається виставка української вишиванки, яка триватиме в «Українському домі» у Києві до кінця цього тижня. Організатори говорять, що це перша з десяти виставок у рамках проекту «Дорогою віри», що популяризуватимуть українське декоративно-прикладне мистецтво.

«Бразильський фонтан» в українськiй лiкарнi

Шестеро українських художників у рамках соціального арт-проекту Small Heart with Art намагатимуться поліпшити життя маленьких пацієнтів державної лікарні Охматдит — вони зроблять яскравішим навколишній простір і розмалюють корпус, де лікують ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД дітей. «Чому саме цей корпус?

Наталка Полтавка біля Дніпра

Наталка Полтавка біля Дніпра

На столичній Оболоні, у парку «Наталка», відбулася презентація мозаїчної мапи України, викладеної зі шматочків плитки. «Зібралося близько ста людей, — розповідає голова однойменної зеленій зоні громадської організації, ініціатор акції Наталія Манюк. — Тішить те, що люди дуже активні: згодні підтримувати ініціативи, допомагати». Кожен регіон України на карті позначений певним символом: Одеса — якорем, Херсон — кавунами та помідором, Київ — каштанами, а Крим — синьо-жовтий.

Дітям Донбасу повертають дитинство

Цього року близько 167 тисяч маленьких українців із зони АТО позбавлені можливості поїхати на канікули до бабусі, відпочити в санаторії поблизу міста або відвідувати пришкільний табір. Щоб для них літо було з іграми на свіжому повітрі, а не серед уламків будівель і з сумними думками про війну, докладають зусиль державні органи соціального захисту та волонтери.

Зламаними сходами — до екораю

У минулі вихідні, до Всесвітнього дня навколишнього середовища, у столиці презентували облаштування першого в Україні інноваційного екопарку «Нивки» — в давно існуючому. Проект розробила ініціативна група соціально відповідального бізнесу на платформі Європейської бізнес асоціації та за підтримки КМДА. «Київ повинен бути містом парків та скверів, — констатував мер міста Вiталiй Кличко. — Умови складні, але розраховуємо ще й на волонтерів та меценатів».

Українське чтиво — на схід

Сьогодні у столиці стартує вже третя благодійна книжкова виставка-ярмарок «Купи книгу — передай іншому». Триденний захід проходитиме у Центральній дитячій бібліотеці імені Тараса Шевченка. І цього разу всі охочі знову матимуть змогу придбати книги більше десятка вітчизняних видавництв та одразу через волонтерів передати їх для дітей із зони АТО.

Аграрний акцент України: причинно-наслідкові зв’язки

Аграрний акцент України: причинно-наслідкові зв’язки

Сьогодні сільське господарство — одна з найпотужніших сфер економіки України. Але в середовищі провідних економістів світу превалює думка, що аграрна справа — основа економіки найбідніших країн, що ця галузь апріорі не здатна стати локомотивом економічної еволюції.