Новий Київський пивоварний завод «Славутич»

Новий Київський пивоварний завод «Славутич»

7 червня 2004 року родина підприємств «Болтік Беверіджиз Холдінг» (ББХ) в Україні відсвяткувала день народження нового Київського пивоварного заводу «Славутич». Менш ніж за півтора року в Голосіївському районі міста Києва зросло ультрасучасне підприємство, на будівництво якого було спрямовано понад 50 млн. євро.

Шолом, Україно!

«Це країна, де пишуть на івриті, читають англійською, а говорять по-російськи» — одне з гасел, під яким розпочались Дні Ізраїлю в Україні. Як повідомив на церемонії відкриття голова місії єврейського агентства СОХНУТ в Україні та республіці Молдова Алекс Кац, організатори Днів Ізраїлю в Україні мали на меті три найголовніших завдання: по-перше, долучити українців хоча б на три дні до життя ізраїльтян, по-друге, налагодити стосунки між двома країнами на вищому рівні, по-третє, згуртувати єврейську громаду.

«Мо­бі­лі­за­ція» до­я­рок

Те­пер до­яр­ка з Пол­тав­щи­ни Ні­на Ми­хай­лен­ко ні­ко­ли не за­гу­бить­ся у нет­рях рід­ної фер­ми, ад­же має опе­ра­тив­ний зв'язок — «мо­біл­ку», яку їй по­да­ру­ва­ли зав­дя­ки її «пі­до­піч­ним», тоб­то ко­ро­вам. Як по­ві­дом­ляє УНІ­АН, та­ким чи­ном у сіль­сь­ко­гос­по­дар­сь­ко­му ви­роб­ни­чо­му ко­о­пе­ра­ти­ві «Пе­ре­мо­га» в се­лі Кле­па­чі Хо­роль­сь­ко­го ра­йо­ну за­о­хо­чу­ють кра­щих до­я­рок ро­ку. Так, па­ні Ні­на по­сі­ла пер­ше міс­це за кіль­кіс­тю на­до­є­но­го мо­ло­ка — ми­ну­ло­го ро­ку її ре­корд по гос­по­дар­с­т­ву ста­но­вив по 4195 кі­лог­ра­мів мо­ло­ка від од­ні­єї ко­ро­ви.

Над ким сміємoся?

Над ким сміємoся?

Хто б знав, що перше квітня — всесвітній день дурнів — насправді ассирійський Новий рік. Із першого тисячоліття до нової ери ассирійці святкували Новий рік аж 14 днів (куди там слов'янам!), починаючи з весняного рівнодення. «Апогеєм апофеозу» свята, коли після двотижневого запою всі були в «доброму гуморі», вавилоняни додумались саджати на трон першого-ліпшого дурня. Він укладав мир, оголошував війну, милував, страчував, а потім повертався справжній цар і дурня скидали з трону. Ймовірно, від цього і пішов вислів «валяти дурня». Саме так, упевнені вчені, вавилонський Новий рік трансформувався в день дурня, який згодом почали поважати у світі.

Кращий мій подаруночок...

Кращий мій подаруночок...

Можна принципово опиратися новомодному лютневому святу, але навіщо? Якщо дивитися на світ позитивно, то чому б і не скористатися нагодою нагадати «люблю», або розколотися — «люблю», або просто повторити «люблю» у відповідь. І з'їсти шоколадне серце чи шоколадний тортик, чи прицепити золоте серце на ланцюжок. Чи що ще там банальне зазвичай придумують чоловіки. А не банальне? Будь ласка.

Життя така є заліпуха!

Життя така є заліпуха!

«Короче, дай скатати домашку, а то вчора щось так закумарилась, кльово відірвалась на паті, клепати було впадлюку. А то знаєш, той очкарик-препод пінитись буде». Цю розмову ми підслухали в університетському коридорі від двох мальвіноподібних першокурсниць. Погодьтесь, дуже змахує на розмову Доцента зі співкамерниками у фільмі «Джентльмени удачі». Пам'ятаєте, як недосвідчений у «фєні» герой Євгена Леонова примушував співкамерників перекладати всі розмови на «нормальну цивільну мову». Звичайно, цей діалог дівчат ми зрозуміли, бо перебуваємо з ними приблизно в одній віковій категорії. Але добре пам'ятаємо, як одна з викладачок університету після кожного семінарського заняття виділяла п'ять хвилин на те, аби студенти пояснили їй значення усіх слів, що вживали у своїх відповідях. Тоді ми відверто сміялися з дорослої жінки, більше того — професора філологічних наук, яка не розуміла таких простих слів, як «фішка» чи «лафа». А ще більше ми дивувались тому, що не завжди могли пояснити «цивільне» значення того чи іншого слова.

Електронне кохання

Електронне кохання

Із усього різнобарв'я крилатих висловів із комедії «Іронія долі» цього нового року особисто мені запав у душу один: «Як нудно ми живем. У нас зник дух авантюризму, ми перестали лазити у вікна до коханих жінок». Ну, з приводу вікон Іполіт трохи погарячкував (я, наприклад, мешкаю на восьмому поверсі, тому таких подвигів від коханих чоловіків не вимагаю), а щодо авантюризму...Не так давно я переконалась, що на авантюрно-любовні вчинки у нас здатні і чоловіки, і дівчата, причому без будь-яких вікових обмежень.