У полоні буків

У полоні буків

V Фестиваль української дитячої книги «Азбукове Королівство Магів і Янголів» упродовж чотирьох днів дивував відвідувачів чарівним світом, в якому й дорослі на мить відчували смак дитинства. Тут усі ставали магами. Цікаві заняття чекали на кожного, хто потрапляв у королівство: від малювання, читання, створення книжкових закладок до виготовлення різноманітних фігурок із шоколаду, акторської гри і знайомства з улюбленим письменником.

Проти такого батальйону терористи не встояли б

У Києві відбувся фестиваль вишиванок, який вразив не тільки величезною кількістю людей, які звідусіль прийшли підтримати ходу, а й піднесеним патріотичним духом.

«Ми розпочинали ходу з Контрактової площі з представниками вісімнадцяти регіонів, а піднялися на Софійську площу цілою Україною.

Де сидять художники?

Де сидять художники?

Київ усе більше переймає європейські традиції, наповнюючи вулиці креативними елементами вуличного дизайну — від паркових скульптур на Пейзажній алеї та лавочок у вигляді чашок на Прорізній до розмаїтих нетривіальних «пам’ятників» — Їжачку в тумані, закоханим ліхтарям, табуреткам.