А ці нари — для людей у чорному...

А ці нари — для людей у чорному...

Покарання передбачено доволі відчутне. Доведуть, що захоплював будівлі підприємств, — позбавлять волі від двох до десяти років залежно від наслідків. Випустив, цінні папери без реєстрації емісії — будь ласкавий до виправного закладу на п’ять років. Наважився внести до інформації про випуск неправдиві дані — також «п’ятирічка» за гратами. Трирічний термін у компанії з рецидивістами «світить» за такі «дитячі пустощі», як втрата системи реєстру власників цінних паперів, навмисна передача такого реєстру третім особам чи відмова внести зміни до списку акціонерів.

Пресу «замовляли»?

Пресу «замовляли»?

«Вичавити» з ринку неугодну газету дуже легко. Для цього варто перестати її продавати. Шляхів є багато, але найдієвіший — зателефонувати до керівника тієї чи іншої роздрібної мережі і попросити, аби вони брали на реалізацію меншу кількість накладу. Редакція починає «качати права»? Будь ласка, отримайте акти про значне списання.
Боротися з передплатниками ще легше. Газету вам люб'язно принесуть, але... на тиждень пізніше. І, у кращому випадку, скажуть: «Ну, чого ви? Так вийшло...». За цей час найсвіжіша, найактуальніша та найоригінальніша інформація поступово перетворюється на макулатуру, а в читача з'являється закономірне запитання — то чи варто викидати гроші на вітер?
Цінність будь-якої інформації стрімко зростає напередодні виборів. Місяців зо два уже всiм стало зрозуміло: наприкінці вересня обиратимуть нових депутатів до Верховної Ради. За дивним збігом обставин, приблизно у цей же час відділ розповсюдження «України молодої» почав захлинатися від телефонних дзвінків та листів наших передплатників — газету не носять!