Йоахім, принц данський,

Скандального присмаку у Старому Світі набула новина про розлучення молодшого сина королеви Данії Маргрете. Ця монарша династія вважається найдревнішою в Європі. Тільки подумати — заснував її ще вікінг Горм Старий, який помер у далекому 958 році. Розлучення в сім'ях його нащадків траплялися досить рідко — останнє було понад 150 років тому, у 1846-му. З тих пір пута Гіменея доволі тісно зв'язували престолонаслідників з їхніми половинками. Допоки якась чорна кішка не пробігла між 35-річним Йоахімом та його 40-річною дружиною, принцесою Олександрою, у дівоцтві Менлі, уродженкою Гонконга.

Схиблені в Криму

Схиблені в Криму

«Оксамитовий сезон» у Криму — чудова нагода оздоровитися й омолодитися для пристаркуватих зірок «Фабрики мрій» Малколма Макдауелла та Рутгера Хауера. Удвічі приємно, коли за це ще й платять. Річ у тім, що актори задіяні у зйомках нового російського проекту «Дзеркальні війни: СУ-ХХ». Щоправда, пану Макдауеллу залишилося відпрацювати лічені епізоди. «Моя частина зйомок у фільмі майже закінчилася. Залишилися в основному сцени, які зніматимуться у Криму», — зазначив актор.

Якi ми нiжнi!

Якi ми нiжнi!

Зірковий лазарет спочатку відкрила південноафриканська актриса Шарліз Терон. На зйомках науково-фантастичного проекту «Вічний рух», що проходять у німецькому Потсдамі, знаменитість отримала поранення, поінформувала громадськість її прес-аташе. Трапилося це під час трюкової сцени, в якій 29-річна актриса зображувала безстрашну героїню нового фільму. Що конкретно сталося з нею на знімальному майданчику, прес-служба не деталізує, як не розповідає, наскільки загрозливою для здоров'я і життя зірки є це поранення. Хоча можна судити, що не дуже, адже, незважаючи на те, що Шарліз грає головну роль, зйомки картини не припинялися. Як повідомляє сайт «Фільм.ру», реліз картини запланований на наступний рік.

Остання сорочка Стінга

Остання сорочка Стінга

Британський співак Стінг відомий своїми благодійними починаннями: якщо десь ображають незахищених (приміром, індіанців) чи загрожують екології (наприклад, вирубують ліси) — він завжди готовий допомогти. І що додає його вчинкам благородства — допомога ця не словом, а ділом. Так, декілька років тому Стінг створив благодійну організацію «Фонд тропічних лісів». Внески сюди можуть робити усі, кому хочеться вберегти зелені легені Землі від цілковитого зникнення.

«Основний інстинкт» Ештона Кетчера

«Основний інстинкт» Ештона Кетчера

Дарма таблоїди насміхалися над молоденьким чоловіком Демі Мур Ештоном Кетчером, що, мовляв, залишилася «зірочка» за бортом зйомок таких відомих кінокоміксів, як «Бетмен починає» і «Супермен-5». Днями агенти актора довели, що з роботою у їхнього підопічного все ОК. Як повідомляє «Ананова», Ештона Кетчера затвердили на головну роль у сіквелі «Основного інстинкту». «УМ» уже писала, що невмирущій Шарон Стоун вдалося досягти майже неможливого — після судової тяганини з продюсерами стрічки Ендрю Вайном та Маріо Кассаром вона підписала контракт на головну роль у фільмі, який зробив її знаменитою.

Чим румун не джедай?

Чим румун не джедай?

Хто тепер сумніватиметься, що наша південно-західна сусідка не просунута цивілізована країна? Ще десять років тому наші мами возили совкові речі на їхні циганські базари, де старе шмаття забирали з руками і ногами. Тоді їхні села погрузали в кукурудзинні, за яким кордони Європи могли привидітися хіба що невиправним оптимістам. Тепер Румунія готується за 5—7 років стати членом ЄС, а деякі її мешканці пішли ще далі й готові переселитися в космічний простір. Тобто вони вже там перебувають досить довгий період часу — з тих пір, як на екрани вийшла стрічка «Зоряні війни». «Ми одягаємося так, як джедаї, але тепер нам цього вже замало.

Ноги в руки — ювелірна робота

Ноги в руки — ювелірна робота

Свого часу різноманітні жіночі журнали і популярні видання рясніли повідомленнями про унікальні ноги супермоделі Наді Ауерман. Її нижні кінцівки вважалися найдовшими у світі, а отже, найстрункішими, і значить, найгарнішими, проте жодна агенція тоді не додумалася застрахувати такий скарб. З тих пір багато чого змінилося, і знаменитості призвичаїлися оцінювати свої видатні органи (груди, голоси, сідниці) у мільйони і оформляти на них страховий поліс. Аж ось надійшла черга ніг, і німкеня тут знову у фаворі. Йдеться про супермодель Хайді Клум, яка належить до вищого ешелону гламурних красунь.

Зірки — теж люди

Зірки — теж люди

Що значить демократичне суспільство! Тобто в тому сенсі, що право голосу має кожен член громади, незалежно від величини його «зірки» чи банківського рахунку. Те, що в Сполучених Штатах Америки свято дотримуються ідеалів, закладених у національній Конституції ще 200 років тому, свідчить випадок, який нещодавно трапився із відомою американської співачкою Бейонс. Дівчина вирішила з помпою відсвяткувати свої iменини, хоча дата намічалася і не кругла — усього 23 рочки.

Топ несмаку

Топ несмаку

Щороку британський жіночий журнал «Прiма» проводить серед своїх читачок опитування, щоб з'ясувати, хто на світі найстильніший, а хто, навпаки, славиться несмаком у підборі свого гардероба. Цьогоріч десяту ювілейну премію «Хай стріт фешн евордс» у номінації «Погано одягнута зірка» отримала британська топ-модель Джордан. Головний редактор «Пріми» Мері Фехі зазначила, що в цьому немає нічого дивного: «У неї ну дуже екстремальний стиль». Під екстрімом мається на увазі те, що Джордан полюбляє одягати відкриті провокуючі речі. Зокрема, мешканок Туманного Альбіону обурив топ і, як вони висловилися, занадто короткі шорти пишногрудої красуні.

Паранджа на труси

Нещодавно в Ірані заборонили у вітринах крамничок спiдньої білизни виставляти манекени, одягнуті у предмети жіночого інтимного туалету. А тим, хто не бажає відмовитися від показу товару «обличчям», поліція моралі настійливо рекомендує накинути на пластикову жінку паранджу. Також спеціальним указом з усіх профільних магазинчиків і яток було вигнано продавців чоловічої статі. Так що вимірювання розміру жіночих грудей шляхом уміщення їх у чоловічу руку в Ірані не пройде. Як повідомляє «Газета.RU», злісних порушників каратимуть позбавленням ліцензії на ведення торгівлі.