Це не «піво», а пиво!

Це не «піво», а пиво!

Близько десяти днів тривав у столиці Росії шостий Великий московський фестиваль пива. За ці роки пивне свято в Лужниках стало однією з найулюбленіших подій для мешканців міста, а для виробників хмільного напою — доброю традицією.

Наше місце — в сотні кращих

Наше місце — в сотні кращих

Щорічний рейтинг «ТОП-100. Кращі компанії України» продовжує знайомити фахівців та громадськість з результатами діяльності провідних підприємств України. Цей рейтинг — вагома подія в українському бізнесі, який засвідчує визнання успіхів та досягнень вітчизняних компаній, сприяє розвитку публічності та прозорості їх фінансової інформації. У рейтинг увійшли підприємства металургійної, машинобудівної, будівельної і, звичайно, харчової галузей. І вже сьомий рік серед цих кращих підприємств країни відзначено ЗАТ «Оболонь». Пивний лідер уже четвертий рік поспіль очолює галузевий рейтинг.

Напій Озіріса і Володимира Великого

Напій Озіріса і Володимира Великого

Відомо, що мистецтвом приготування пива володіли ще давні єгиптяни, які приписували винахід напоїв із хмелю та ячмiнного солоду богу Озірісу. А в Київській Русі, яка славилася своїми броварями, пиво вважали княжим напоєм. Особливо його любив Володимир Великий, який сам володiв технологією виробництва, а відтак, зі знанням справи у договорі з болгарами в 985 році додавав: «Хай тоді не буде між нами миру, коли камінь стане плавати, а хміль — тонути».

Ну і як вам це пивце?

Ну і як вам це пивце?

Прожити літо без пива, певно, так само неможливо, як зиму без снігу. Спека, яка нарешті повертається на наші вулиці після аж занадто затяжної і прохолодної весни, хоч-не-хоч, а таки змушує поцікавитися, що новенького приготували нам пивовари до цьогорічного пивного сезону. Повірте, куштувати буде що. Та чи найбільше здивувати своїх шанувальників прагнуть в акціонерному товаристві «Оболонь». Буквально у вівторок тут, на київському заводі, запустили в роботу нову лінію, здатну заповнювати пивом 110 тисяч півлітрових пляшок за годину. Це не біда, що одній людині стільки пива не випити і за рік — разом вип'ємо. Бо хоча торік усі підприємства галузі виробили на 13 відсотків більше пива, ніж позаторік, його все одно, виявляється, мало... Тож броварям треба бути у дуже добрій формі, щоб встигати задовольняти все зростаючі апетити українців! І вони встигають.

Звичайний лобізм?

Вищий господарський суд України розглядає справу №24/212 за позовом ЗАТ «Оболонь» до ЗАТ «Сармат» та ЗАТ «Інвестиційна компанія «Керамет Інвест» за участю третіх осіб — реєстратора АТЗТ «Кадем» та Антимонопольного комітету України— про визнання недійсним договору комісії на скуповування акцій «Оболоні» та переведення на це ЗАТ прав і обов'язків покупця спірних акцій.

Кому вигідні «страшилки» про «курячий грип»

Кому вигідні «страшилки» про «курячий грип»

Що за нісенітниця, скаже людина, вперше почувши термін «курячі війни». Але вже більше двох місяців у рамках чергового «курячого бою» мас-медіа нагнітають тему курячого грипу. Деякі ЗМІ в буквальному значенні смакували незрозуміло ким вигадані повідомлення про те, який мор піде по всій планеті, що епідемію у найближчі роки не зупинити тощо.