Привіт, списоголові!

Eкзотичне потомство — 21 малюк бамбукової куфії (ще одна назва — списоголова змія) — з'явилося в приватній колекції севастопольського вченого Олександра Трофімова. Серпентолог і сам не сподівався, що його 4-річна вихованка дасть такий приплід, адже в природних умовах зазвичай у цього виду змій народжується від 2 до 15 дитинчат. Як повідомляє УНІАН, мама-рекордсменка є представницею фауни Південно-Східної Азії, і живуть ці змії від 10 до 15 років.

Земляна блокада

До закарпатського містечка Виноградове, де минулого тижня «поїхала» під будинками земля, можуть приєднатися ще дев'ять населених пунктів, яким загрожує зсув. Власне, не так селам з населенням сорок тисяч людей, як єдиній дорозі, що сполучає їх зі світом. Зсув загрожує 59-му кілометру автодороги Колочава — Усть-Чорна — Калини — Бедевля, яка в цій ділянці шляху проходить уздовж берега річки Тересва.

З коханими не розлучайтесь

З коханими не розлучайтесь

Минулого року в Україні понад 370 тисяч разів звучав марш Мендельсона — саме стільки шлюбів було зареєстровано відповідними органами Мін'юсту. І хоча молодь зараз часто воліє жити без штампа в паспорті, вищезгадана цифра є на 15 відсотків більшою, ніж у попередньому, 2002-му, році, та на 17 відсотків більшою від 2001 року. При цьому розлучень в Україні у 2003-му зменшилося на 4 відсотки: понад 177 тисяч подружніх пар вирішили жити окремо.

У вибуху підозрюють... полтергейст

У вибуху підозрюють... полтергейст

Тому, що сталося в житловому будинку по провулку Станційний міста Теплогорська на Луганщині, фахівці ніяк не знайдуть логічного пояснення. Як повідомив Центр пропаганди Головного управління МінНСу в Луганській області, коли господар будинку Євген Русланов заходив у хату з двору, то почув незрозумілий хлопок. Вирішив перевірити, що сталося, але й електромережа, і піч були в порядку. Та тільки-но відкрив дверцята топки, як пролунав вибух такої сили, що повилітало скло, вивалився чималий шмат стіни, а самого чоловіка, за його словами, підняло і винесло на вулицю. Проте сама піч ціла, вогню і сажі в приміщенні не було, і навіть посуд, що стояв у шафі на кухні, не попадав!