Знову волатимуть гудки?

Знову волатимуть гудки?

Не дочекавшись навіть сороковин по загиблих на донбаській копальні «Краснолиманська» шахтарях, Леонід Кучма унадився видавати приголомшуючі своєю, м'яко сказати, несвоєчасністю укази... про нагородження перших керівників вугільної галузі. Звання Героя України отримав міністр палива та енергетики Сергій Тулуб, орден «За заслуги» — «енергетичний» віце-прем’єр Андрій Клюєв. Влада, вочевидь, поспішає «закрити справу», забувши і про численних жертв підземної трагедії, і про її причини. Бо не вірить, що можна уникнути її повторення в майбутньому ?

Не лише вітер у голові

Не лише вітер у голові

Новокраматорський машинобудівний завод розпочав відвантажувати на адресу Запорізької АЕС партію облицювального матеріалу для контейнерів, у яких зберігатимуть ядерні відходи. В офіційній заяві керівництво «заводу заводів» наголосило на соціальному значенні цього факту, пов'язаного з ядерною безпекою країни та вирішенням екологічних завдань. Проте експерти-економісти роблять акцент на важливій тактичній перемозі, якої досяг НКМЗ на шляху завоювання ще одного — нетрадиційного для себе, проте вельми привабливого — ринку збуту продукції.

Феміда крутого падіння

Феміда крутого падіння

Управління боротьби з організованою злочинністю Донецького обласного управління внутрішніх справ повідомило, що його працівники викрили схему масштабного привласнення бюджетних коштів, виділених державою на оздоровлення вугільної галузі. Злочинне угруповання з Горлівки, до якого входили адвокати, судді та державні службовці, за відносно короткий термін спромоглося видурити у компанії «Укрвуглереструктуризація», поклавши у свої кишені, мінімум 1,3 мільйона гривень.

Шляхетна справа

Ситуація з кольоровими та, особливо, дорогоцінними металами в нашій країні прямо протилежна піднесенню, що нині переживає вітчизняна чорна металургія. І, за великим рахунком, це закономірно. Романтична доба заяв, що в нас, мовляв, «усе своє», якось сама собою зійшла нанівець потому, як пройшли гучні презентації перших зливків золота, отриманих з руди Мужіївського та інших родовищ.