Майдан чи агітмайданчик?

Майдан чи агітмайданчик?

Цьогорічний Сорочинський ярмарок, який тривав із 14 по 19 серпня, видався яскравим і неповторним. А розширення кола його учасників, вихід на повноцінний міжнародний рівень (якщо раніше організатори ставили «галочки» подальшої «інтернаціоналізації» торжища в основному після його відвідин співробітниками посольств чи консульств, то тепер, скажімо, представництва тієї ж Грузії чи Узбекистану стали гідними партнерами і конкурентами українських підприємців) дали підстави постійному ярмаркувальнику, Президенту України Віктору Ющенку минулої суботи наголосити на необхідності організаційного вдосконалення відомого бренду.

Бог усе простить?

Бог усе простить?

Криваве зіткнення між православними Московського патріархату та рідновірами-язичниками сталося в неділю біля руїн Десятинної церкви. Під крики бабусь із незаконно збудованої неподалік церкви — «Ето руская зємля, і ми вас всєх, хохлов, покрєстім!» молодики в камуфляжі лупцювали язичників, які вже впродовж багатьох років тихо-мирно здійснюють тут свої богослужіння. Досі язичники, які, до речі, не мають свого храму, хоча й неодноразово зверталися до міської влади з проханням виділити шматок землі для його будівництва, нікому не заважали. Аж доки на Старокиївській горі не з'явилася (як повідомляла «УМ», незаконно) церква Московського патріархату.

Директорський склад

Директорський склад

Чи не найбільший в Україні склад боєприпасів, облаштований «чорним археологом» у власному сараї, виявили в суботу черкаські правоохоронці в селі Ірдинь по вулиці Суворова. У 53-річного директора школи Анатолія Милокоса, котрий раніше працював у школі воєнруком, знайдено аж 16786 боєприпасів часів Другої світової та Першої світової воєн.

Алуштинська робінзоніада

Алуштинська робінзоніада

Курортники, яким «пощастило» цими днями відпочивати в Алушті, стали свідками безпрецедентного видовища. Рано-вранці в неділю на центральній набережній міста екскаватор почав руйнувати відпочинковий комплекс «Робінзон». Керував усією цієї операцією особисто мер Алушти Володимир Щербина.

Наступний дубль — реанімація

Наступний дубль — реанімація

На лікарняне ліжко Олександр Абдулов потрапив прямісінько з крісла режисера — цього літа актор знімає фільм, що називатиметься «Вихрест» або «Викидень». Узагалі-то робота над картиною тривала досить злагоджено: творча група вже відзняла частину матеріалу в Астрахані, в серпні планували попрацювати в Балаклаві, а далі вирушити на зйомки до Парижа, Венеції, Санк-Петербурга... Та замість Парижа, очевидно, команді режисера Абдулова доведеться взяти тайм-аут, оскільки у неділю, просто на знімальному майданчику, Олександра Гавриловича «скрутила» проривна виразка шлунка, й актора відвезли до Балаклавської лікарні. Звідти його доправили до Сімферополя, в міську лікарню № 1, де Абдулова, життя якого на той час було під загрозою, екстрено прооперували. Як повідомили потім лікарі, операція пройшла успішно, але стан актора, який перебуває у реанімаційному відділенні, стабільно важкий.

Кімната ненависті

Кімната ненависті

Таке враження, що у новому «музеї» зібрані чи не всі упередження, байки та чорний піар, які ходили і ходять східними областями щодо Помаранчевої революції. Відкриває виставку лялька Віктора Ющенка з табличкою «Конституцією як хочу, так і ворочу». Далі — стенд «Міфи передвиборчих обіцянок Ющенка» з фотографіями, газетними публікаціями. Стенд, присвячений реформуванню Президентом ДАІ, та ще один, «сльозоточивий»: «Могучій рускій язик», де томики творів Пушкіна, Некрасова та підручник російської мови припечатані грізним чорним написом незрозумілою для організаторів музею мовою — «Заборонено». Музей — дітище депутата Луганської міськради Артема Клінчаєва, і його експозиція, за словами авторів, має символізувати шкоду бунтів, яким вони вважають Майдан-2004.

Казахи води пожаліли

Казахи води пожаліли

Потяг із фосфором зійшов з колії тому, що цей самий фосфор сильно «розгулявся» в цистернах. Це, в свою чергу, було спричинене дещо «халтурним» ставленням казахської сторони до завантаження і транспортування цього зовсім непростого вантажу. За словами гендиректора «Укрзалізниці» Володимира Козака, причин катастрофи декілька, і всі вони на совісті казахів: несправні «шассі», заварені клапани люків цистерн, нестача в них води.

Ні пострілу, ні крові — лиш куля в серці

Ні пострілу, ні крові — лиш куля в серці

Цей день для 25-річного Олександра Колесника не віщував нічого лихого. Лише два місяці минуло, як він одружився, тож разом зі своїми новими родичами взявся ремонтувати гараж на подвір'ї брата своєї дружини у селі Шпанів Рівненського району. Та раптом Олександр різко притиснув руки до грудей, зойкнув і прошепотів, що йому стало важко дихати. Родичам здалося, що в Олександра серцевий напад, і поки прибула «швидка», йому давали нюхати нашатирний спирт, розтирали груди, обливали водою.

Всі статті рубрики