Більше ста мільйонів гривень освоєно у Львові у рамках програми комплексного збереження центральної історичної частини міста, яка входить до Світової спадщини ЮНЕСКО. На виконання Комплексної програми збереження історичної забудови міста Львова 1998—2007 років загалом було передбачено 131,5 мільйона гривень, з яких з Держбюджету — 67,6 мільйона. Як зазначив на засіданні міськвиконкому заступник начальника управління капітального будівництва Львівського міськвиконкому Петро Хаба, ця сума встановлена в цінах 1997 року. Із врахуванням індексації в нинішніх цінах ця сума зросла до 242,3 мільйона гривень, з держбюджету відповідно — до 134,7 мільйона.
За виділені кошти виконано протиаварійні роботи на особливо цінних пам'ятках архітектури: будинок Бандінеллі (6 млн. грн.), палац Потоцьких (11 млн. грн.); виведені з аварійного стану будівлі природничого музею, школи №62 на вул. Театральній; відремонтовано Львівський театр опери та балету, Національний музей, Будинок вчених, комплекс Собору Юра; проводився капремонт вулиць Франка, Коперника, Гнатюка, Листопадового Чину, капремонт Галицької площі та підземного переходу під нею.
Серед невирішених проблем Петро Хаба назвав забезпечення безпеки проживання мешканців, призупинення обвалів будинків. Окрім цього, за його словами, досі не визначено межі історичної забудови та немає правил забудови. Тому Львівський міськвиконком вирішив повторно звернутись до Кабміну про залучення коштів із Держбюджету для фінансування у 2004 році заходів Комплексної програми збереження історичної забудови Львова.