Пошуки рептилії наразі тривають безрезультатно. Співробітники обласного управління Міністерства з питань надзвичайних ситуацій виставили засідку, а також розклали сіті, проте поки що ефекту ніякого. Однак уже декілька людей переконують, що крокодил таки живе у водоймі. Приміром, одна з місцевих мешканок стверджує, що той з'їв її пса, який сидів на ланцюгу неподалік берега. Тож, побоюється жіночка, де гарантія, що рептилія не навідається і до неї в хату? Водночас у МНС області повідомили «УМ», що наразі не можуть ані підтвердити, ані спростувати цю інформацію.
Як розповіла начальник Центру зв'язків із громадськістю капітан Вікторія Рубан, нині еменесники обходять прилеглі дорогі дачі, сподіваючись знайти власника рептилії. «Ситуація поки що не змінилася, хоча ми і розставили пастки. Адже люди, незважаючи на те, що нібито бачили його одиниці, панікують і бояться купатися». Чутки, які дедалі більше наганяють паніку на людей, поповзли і по Києву. Що й не дивно, адже від Київського водосховища менш як кілометр до річки Десни, а звідти рукою і до Дніпра подати. Тому де гарантія, що хижак уже не на шляху до Гідропарку?
А в Маріуполі, про що «УМ» писала, пошуки іншої рептилії, ще зовсім юної, тривають уже восьмий день. І хоча рятувальники чергують на березі Азовського моря цілодобово, Годзі виявився хитрішим і не підступає до розкладених пасток. «Ми порадилися з його дресирувальником і той порадив не знімати облогу, оскільки, за його словами, якщо рептилія грілася в цьому місці на сонечку, то вона тут уже прижилася і більше ніж на півтора кілометра не відпливе, — розповіла «УМ» начальник Центру громадських зв'язків управління МНС у Донецькій області Інна Сєдова. — А дресирувальник відмовився приїхати й забрати крокодила, пояснивши, що наразі перебуває на гастролях».
Як нам вдалося з'ясувати, нянькою і тренером Годзі є Артем Каракат. Позиція останнього — він дав усі поради, які знав, тож сидіти на березі моря в очікуванні крокодила не вважає за потрібне. Хоча у випадку, якщо того впіймають еменесники, обіцяє забрати. Природознавці ж стверджують, що як тільки температура води знизиться хоча б на п'ять градусів, півторарічний Годзі просто не виживе.