Віктор Ющенко залишився задоволений візитом до Угорщини. Він не скупився на компліменти і дякував угорцям за те, що ті підтримують євроінтеграційні прагнення України — а саме співпраця між нашою державою та ЄС була однією з основних тем візиту. «Ми надзвичайно вдячні Президенту Угорщини, угорській державній владі за ту чітку позицію, яку займає Угорщина щодо формулювання ясних європейських перспектив України», — відзначив Віктор Ющенко після завершення українсько-угорських переговорів у Будапешті.
Ну але найбільшим компліментом, який будь-яка країна може зробити для українського народу, на думку Ющенка, є вшанування пам'яті Тараса Шевченка. Саме так Віктор Андрійович сказав під час відкриття у Будапешті пам'ятника Тарасові Шевченку. Президент подякував угорській владі та всім, хто долучився до події, за сприяння в спорудженні пам'ятника. «Це прояв нашої дружби, добросусідських відносин та любові між Україною та Угорщиною», — відзначив Віктор Ющенко. Президент Угорщини Ласло Шойом, який теж брав участь у церемонії відкриття, зазначив, що «пам'ятник має бути ознакою українсько-угорської дружби».
Візит Віктора Ющенка до Угорщини мав на меті просвітити стежки іще в кількох сферах: це, зокрема, прикордонна політика, вшанування жертв Другої світової війни і енергетична співпраця.
Президенти двох держав підписали Декларацію спільної пам'яті щодо об'єднання зусиль сторін для увічнення пам'яті жертв Другої світової війни, про поховання яких до цього часу міжнародній громадськості нічого не було відомо. Віктор Ющенко передав угорському колезі розсекречену інформацію про місця поховань військовополонених та інтернованих іноземців на території України та 1184 прізвища загиблих. Також Ющенко передав Шойому список громадян Угорщини, затриманих під час придушення Угорської революції 1956 року та відправлених до радянських в'язниць на території України; документи стосуються долі більш ніж 3 тисяч угорців. Президент Угорщини натомість передав Віктору Андрійовичу список радянських воїнів — громадян СРСР, які загинули на території Угорщини, щоб українська сторона могла з'ясувати долі своїх громадян.
Що ж до прикордонної політики, то сторони домовилися про збільшення кількості митних переходів. За словами Віктора Ющенка, «черги, які там сьогодні існують, я переконаний, принижують обидві сторони». Він додав, що ця проблема є ще серйознішою з огляду на проведення в Україні футбольного чемпіонату Європи у 2012 році. Сторони домовилися, що Президент Угорщини відвідає наступного року Україну, і одним із пунктів порядку денного будуть відвідини главами держав кордону.
Україна також бачить в Угорщині важливого партнера в енергетичній сфері. Після переговорів із прем'єр-міністром Ференцем Дюрчанем Віктор Ющенко відзначив, що Україна готова розглянути пропозицію передати в оренду Угорщині свої газосховища. На українсько-угорському кордоні є кілька підземних сховищ, які можна надати для зберігання газу. На думку Віктора Ющенка, ця тема «надзвичайно цікава, перспективна і економічно дуже вигідна». Сторони також обговорили інтеграцію нафтопроводу «Адрія-Дружба», модернізацію та розбудову Бурштинського енергетичного острова.