Ініційована та організована колишнім віце-президентом США Елом Гором глобальна 24-годинна музично-пропагандистська акція «Жива Земля» — на захист довкілля — виявилася вдалою. Телетрансляція у суботу велася на 120 країн світу. За оцінками організаторів, її переглянули два мільярди мешканців нашої планети. Агенція «Рейтер» повідомила, що в інтернеті також встановлено рекорд: дев’ять мільйонів мешканців планети дивилися концерт у всесвітній мережі. Такої телеаудиторії ще не збирала жодна інша світова подія.
Провідні інформаційні телеканали робили включення з концертних майданчиків, брали інтерв'ю у виконавців. Нарозхват був усюдисущий Ел Гор, який перед лондонським концертом давав інтерв'ю телеканалу «Скай ньюз» на тлі стадіону «Уемблі», щоб через лічені години вже з'явитися на концерті в Нью-Йорку.
Живу трансляцію телевізійного марафону на Україну вів телеканал «Тоніс» за підтримки Партії зелених України. Дрібні закиди, пов'язані зі збоями сигналу та вадами перекладу, варто забути на тлі головного: українська аудиторія «Живу Землю» таки побачила. Хтось із глядачів почув хорошу музику у виконанні відомих артистів, а хтось пройшов уже давно знайомий мешканцям розвинених країн екологічний лікнеп, наприклад, стосовно того, чому варто переходити на енергозберігаючі лампочки.
Музично-просвітницька хвиля прокотилася через вісім міст на шести континентах планети (від австралійського Сіднея до бразильського Ріо-де-Жанейро) та через Антарктиду. Відбулося також коротке включення з Вашингтона, звідки Ел Гор зачитав сім вимог, які мешканці планети повинні виконувати особисто та вимагати виконання від своїх урядів. З огляду на спротив політиків із Республіканської партії президента Джорджа Буша, рішення про концерт на Капітолії у Вашингтоні було прийняте лише минулої п'ятниці, тому перед сценою біля Національного музею американських індіанців, із якої Гор зачитав свої «сім екологічних заповідей», а виконавці музики кантрі Гарт Брукс та Тріша Їрвуд влаштували імпровізований концерт, зібралося лише кількасот осіб.
У Гамбурзі 50 тисяч глядачів вислухали виступи світових та місцевих зірок під зливою, а в «туманному Лондоні» над переповненим стадіоном «Уемблі» з блакитного неба сяяло сонечко. Телеглядачі відкрили для себе не лише правила дружньої для екології поведінки, а й нові імена у світі популярної музики. Для автора цих рядків абсолютним відкриттям стала австралійська рок-група Wolfmother. Тріо працює в кращих традиціях хард-року 60-х і 70-х років, а їхня єдина на цей час платівка під однойменною назвою вже підкорила США та Британію і мала кілька номінацій на «Греммі». Також надзвичайно приємне враження справив новий американський король музики соул Джон Ледженд та молода інді-група з Шотландії Snow Patrol.
Стосовно мегазірок, то вони головним чином лише ретельно відпрацьовували свій час. Хіба що Мадонна підготувалася до екзамену і спеціально записала і виконала на цій події у супроводі дитячого хору пісню Hey You («Гей, ти»). Відеокліп до цієї пісні був значно вдалішим від екологічних рекламних роликів та короткометражок, які транслювалися в рамках події по ТБ.