Управління, якого досі не існує в жодному з міст України, організують у Черкаській міській раді. Як воно точно називатиметься — управління приязності чи гостинності — ще не вирішено, зазначає мер Черкас Сергій Одарич, але воно опікуватиметься тим, що вчитиме черкащан доброзичливості не лише в ставленні один до одного, а й до приїжджих туристів.
За його словами, Черкаси мають стати привабливим та комфортним містом і для самих мешканців, і для гостей, які приїжджають сюди. Тому в обов'язки працівників управління приязності входитиме й проведення піар-заходів, спрямованих на те, аби жителі міста ставали гостиннішими й не забували про те, що треба усміхатися. Першим кроком до позитивних змін міста стане... перевдягання водіїв та кондукторів міських маршруток — їх усіх забезпечать новою уніформою.
«Спеціальний одяг дисциплінуватиме людей і стане елементом доброзичливості. Ми маємо зробити все, аби туристам хотілося приїжджати в Черкаси. Поки що місту не вистачає інфраструктури для зустрічі приїжджих, адже в нас усього два пристойні готелі, проте два інші великі готелі віддані в оренду під офіси», — каже «УМ» Сергій Одарич. Він переконаний, що Черкасам не вистачає комфорту — вночі люди відпочивають під канонади салютів, у місті немає пішохідних зон, де б городяни могли прогулятися з друзями та гостями, а безсистемно встановлені кіоски та «пивнушки» не додають авторитету. Тому черкаська міська влада, котра, незважаючи на шалений спротив, раніше вже очистила місто від «одноруких бандитів», взялася тепер за «малі архітектурні форми». Як повідомила «УМ» радник міського голови Валентина Захарченко, боротьба з «генделиками» розпочалася з ринку на вулиці Сумгаїтській, де вже в перший день було демонтовано сім кіосків, ще сім власники прибрали власноруч.