Можна тільки уявити, скількох нервових клітин коштувало вкладникам дочекатися квартир у «Дніпровських вежах», що стоять на в'їзді до столичної Троєщини. Адже їх будівництво триває ось уже вісім років. Та ці шість хмарочосів у 34 поверхи, які з 1999 року будують на замовлення Головного управління Внутрішніх військ України, досі не прийняли у свої стіни жодного мешканця. За цей час скандальна історія обростала все новими деталями: змінювалися підрядники, субпідрядники, будівельні компанії тощо. Проте одна річ залишалася незмінною — виділені з держбюджету кошти, на які передбачалося заселити у нове помешкання 400 офіцерських сімей, періодично кудись зникали, а будівництво так і не зрушило з місця.
Після зміни генерального підрядника «УкрАзіаБуд» на ТОВ «Етьєн-вест» директор із будівництва останнього Олександр Левицький запевнив, що роботи завершать одразу, як тільки банк виділить на це який уже за ліком кредит. Однак запевнення в наступні декілька місяців так і не підтвердилися, а вежі досі не стали вежами. Як з'ясувалося, банк так і не дав грошей. Однак відтепер усе буде по-іншому, запевняють керівники будівельної компанії, оскільки кошти знайшлися завдяки двом новим інвесторам. «Наразі на завершення будівництва в нашому розпорядженні є 170 мільйонів гривень, — розповів генеральний директор ТОВ «Етьєн-вест» Федір Горшківський. — Протягом цього року буде освоєно 30 мільйонів, і ми завершимо роботи по п'ятому і шостому будинках. У червні наступного року здамо в експлуатацію третій і четвертий. А в листопаді 2008 року мешканці вже зможуть заселитися в останні два будинки».
Таку оперативність сторони процесу пояснюють роботами, що триватимуть навіть уночі. Запевняють, що знайдених грошей вистачить цілком, і відтепер їх строго контролюватимуть. «На кожному об'єкті працює група фахівців, у тому числі з офіцерів Внутрішніх військ, які доповідатимуть начальству про стан справ декілька разів на тиждень, — запевнив начальник Управління розквартирування та капбудівництва Головного управління Внутрішніх військ МВС України Станіслав Пилецький. Окрім цього, моніторинг виконання зобов'язань проводитиме й Асоціація приватних інвесторів та власників комплексу «Дніпровські вежі».
Водночас варто додати, що частину площ відтепер планують віддати під торгово-розважальні комплекси, про що не йшлося раніше. Також досі не проведено розслідування, куди ж зникли попередні мільйони гривень. Наразі лише відомо, що один із субпідрядників «АЛЕС БУД», якого керівництво Внутрішніх військ раніше звинувачувало у нецільовому використанні коштів, погодився шість місяців виконувати будівельні роботи задарма. Однак чому не проводилося розслідування щодо решти учасників процесу, які до зникнення з арени будівництва кудись витратили державні й людські гроші, сказати не беруться ані теперішні будівельники хмарочосів, ані замовники елітних квартир.