Іди трудись, колишній депутате

Іди трудись, колишній депутате

Відучора майже три десятки депутатів Верховної Ради із чистою совістю можуть заявляти, що вони вже не депутати. І ніщо більше не заважає їм зайнятися пошуками нової роботи. Як повідомив лідер «Нашої України» В'ячеслав Кириленко, 28 «нашоукраїнців» нарешті отримали від апарату ВР свої трудові книжки, яких їм не видавали минулого тижня. Нагадаємо, що саме стільки — 28 — заяв про вихід із фракції й, відповідно, припинення депутатських повноважень у п'ятницю зачитав у сесійній залі спікер парламенту Олександр Мороз. Однак «НУ», за словами Кириленка, не погоджується з тим, що іншим 38 її представникам, які також склали мандати, не віддають трудові книжки. Учора «помаранчеві» депутати планували зустрітися й поговорити на цю тему з Головою ВР.

ЦВК не «обнулятиме» списки

ЦВК не «обнулятиме» списки

Схоже, «промисловці і підприємці» Анатолія Кінаха, які сподіваються пройти за списком «Нашої України» до Верховної Ради замість 28 екс-нардепів, що склали мандати, марно оббивають пороги судів. Адже незалежно від того, якими будуть рішення служителів Феміди з цього приводу, Центральна виборча комісія просто не має права зареєструвати наступних кандидатів в народні депутати за списком «НУ». Про це вчора на прес-конференції заявили голова ЦВК Володимир Шаповал та його заступниця Жанна Усенко-Чорна.

Новий тест-драйв української демократії

Новий тест-драйв української демократії

Міжнародна громадськість знову називає наступні вибори індикатором, який виявить загальний стан української демократії. Проте якщо у 2006 році голосування на парламентських перегонах було тестом на те, як влада вміє забезпечити народне волевиявлення, то дострокові вибори-2007 виявлять інші речі. Наприклад, здатність українських політиків до компромісу і вміння дотримуватися взятих на себе зобов'язань, а також те, наскільки чисто та чесно вони працюють у геть розхитаному правовому полі держави.

Дресирувальник політиків

Дресирувальник політиків

Очевидно, ці думки лідеру «Народної самооборони» Юрію Луценку навіяло місце героїчної битви козацтва під Берестечком. Саме сюди, до села Пляшеве, що на Рівненщині, минулої неділі з'їхалося чимало відомих політиків, щоб вшанувати загиблих у 1651 році борців за незалежність від Речі Посполитої. 356 років тому кримський хан Іслам-Гірей зрадив свого союзника у війні з ляхами – гетьмана Богдана Хмельницького — й утік з поля бою, оголивши фланг, що призвело до поразки козацького війська. Саме тому, проводячи історичні паралелі із сьогоденням, Юрій Луценко волів говорити про бої політичні — між демократами та «антикризовиками».

Сила демократів — у єдності

Сила демократів — у єдності

Президент Віктор Ющенко, перебуваючи у п'ятницю з робочою поїздкою у Хмельницькій області, не оминув і актуальних передвиборчих питань. «Я — прихильник єдиного блоку демократичних сил на майбутніх виборах до Верховної Ради», — наголосив глава держави. Ідеться про «Нашу Україну», «Народну самооборону», «Правицю» та інші партії національно-патріотичного спрямування.

Сибірські річки потечуть до рота Середньої Азії

Сибірські річки потечуть до рота Середньої Азії

На петербурзькій зустрічі Ющенко—Путін, яка тривала в неділю більше години, було досягнуто домовленості у серпні підписати нарешті План дій Україна—Росія на 2007—2008 роки. Цей документ готовий і завізований секретарями РНБО України та Росії, констатував Віктор Ющенко. Очевидно, запекла дружба і велика злагода між нашими державами не потребують детальних планів, адже півроку живемо без Плану дій і нічого, якось виживаємо, а до серпня — так виходить — потерпатимемо без цього дороговказу вже цiлих вісім місяців.

«План Ахметова»

«План Ахметова»

Україна матиме свій «План Маршалла». Ні, всупереч асоціаціям, які спадають на думку, ощасливить нас не Америка, яка з подачі свого держсекретаря «підіймала» економіку післявоєнної Європи, а... Партія регіонів.

Президент уже дає завдання

Президент уже дає завдання

У секретаріаті Президента вже узгоджено пакет законопроектів, які має розглядати новий склад парламенту. Відповідні ініціативи домовилися подати учасники робочої групи керівників райдержадміністрацій, які збиралися у головній службі соціально-економічного розвитку секратаріату Президента й обговорювали внесення змін до законодавства (цю групу ініціював на зустрічі з місцевими керівниками Президент).

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Та заходьте вже, нон грата

Та заходьте вже, нон грата

План щодо нон грата, схоже, перевиконано. Після історії iз затриманням у Пулковському аеропорту академіка Жулинського, якого навряд чи можна запідозрити в запеклій антиросійській риториці чи відвертому шкідництві Росії й росіянам, стало зрозуміло щонайменше таке: у царині нон грата немає порядку й системності. Отож цими вихідними президенти Віктор Ющенко та Володимир Путін, яких політичні дороги звели на неформальному саміті СНД у Санкт-Петербурзі, домовилися створити спільну комісію, яка з'ясує можливості скасування практики оголошення небажаними персонами громадян обох країн.

Всі статті рубрики