Янголи міліції

Янголи міліції

Міліція в нас янгольська. Вона не б'є футбольних фанатів кийками, не катує підозрюваних, щоб отримати необхідні свідчення, а лише самовіддано бореться зі злочинністю. А те, що останнім часом побільшало резонансних зухвалих yбивств в окремих регіонах, й зокрема у Києві, то це винні кляті бандити, яких у криваві 90-ті посадили за грати, але ж тепер вони звільняються! Й знов беруться за старе.

Першочерговість другої державної

Першочерговість другої державної

Наївні виборці вже мали можливість відчути на власному досвіді, що означає оте обіцяне від лідера Партії регіонів «покращення життя вже сьогодні». А у майбутньому в «регіоналів» теж, схоже, руки навряд чи дійдуть до вирішення низки економічно-соціальних проблем. Адже вже нині, на старті передвиборчої гонитви, в ПР чітко визначилися з найголовнішим своїм завданням, що ним мають потішити своїх виборців, — зробити російську мову другою державною.

Культурний взаємозалік

Культурний взаємозалік

Неофіційний дводенний візит Михаїла Саакашвілі в Україну вчора завершився монументально — президенти України та Грузії відкрили в Києві пам'ятник поету Шота Руставелі. Монумент розташувався в самому центрі міста — на розі вулиць Руставелі й Саксаганського.

Труба для «старшого брата»

Труба для «старшого брата»

Державний чиновник стає найнебезпечнішим у період, коли розподіляти грошові потоки йому залишилося зовсім недовго. Більшість членів нинішнього Кабінету Міністрів уже подумки попрощалася зi своїми зручними кріслами і тому розвиває небачену активність. Рада Національної безпеки та оборони України занепокоєна, що високі посадові особи коаліційного уряду останнім часом масово підписують стратегічні документи, які можуть суперечити національним інтересам в енергетичній сфері. Найбільш ласі шматки для Кабміну Віктора Януковича — це ядерна галузь, постачання і транспортування енергоносіїв, ринок електроенергії.

Щоб мало не здалося

Щоб мало не здалося

Привид підвищення тарифу за проїзд у метро бродить Києвом уже кілька років. Ціна в одну гривню за жетон киян обурює — це майже вартість проїзду у маршрутці. Натомість метрополітенівці таку ціну давно обстоюють, посилаючись на те, що доходи комунального підприємства «Київський метрополітен» лише на 38% покривають його видатки. «У світі є лише одне метро, дешевше ніж у Києві, — це в Баку, — каже новий начальник КП «Київський метрополітен» Петро Мірошников. — Тоді як у перерахунку на гривні у Московському метрополітені проїзд коштує 3 гривні 54 копійки, у пітерському — 2 гривні 64 копійки, а у мінському — 1 гривня 31 копійка». Столичний метрополітен наразі вираховує новий економічно обгрунтований тариф. Результати цієї роботи представлять міськдержадміністрації, яка й прийматиме рішення: підвищувати чи ні.

Учені пропонують екологію покращувати спільно

Учені пропонують екологію покращувати спільно

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

У рамках міжнародного семінару «Екологічна ситуація в Запоріжжі: міжсекторальне партнерство при управлiнні ризиком» обговорювали екологічну ситуацію в Запоріжжі та шляхи зменшення ризиків для здоров'я, які виникають через забруднення повітря промисловими та іншими викидами. Впродовж семінару екологи представили рекомендації владі, громадськості та підприємствам щодо того, як сьогодні можна нормалізувати екологію в регіоні.

Особлива пенсія за особливі заслуги

Особлива пенсія за особливі заслуги

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Президент України Віктор Ющенко підписав закон, яким розширив перелік осіб, що мають право на пенсію за особливі заслуги перед Україною. Про це УНІАНу повідомили у прес-службі Президента України. Нагадаємо, що відповідний закон прийняла Верховна Рада 17 квітня. А чинності він набере з 1 січня наступного, 2008-го, року.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Вночі не ПАРКуватися!

Вночі не ПАРКуватися!

Якщо вдень у парках можна погуляти з дитиною, помилуватися розкішними клумбами або просто повалятися на траві, то що в тому ж таки парку можна робити вночі? Виявляється, багато чого. Працівники «Київзеленбуду», які доглядають зелені зони столиці, про це можуть розказати чимало. Приміром, можна «попотрошити» клумби, а потім прикрасити власну квартиру або дачу (лише за п'ять місяців цього року знищено рослин на три мільйони гривень). Можна вкрасти лавочку — теж у хазяйстві згодиться. Ну і, зрештою, можна просто попити пива чи чогось міцнішого, а щоб прибиральники на ранок не нудьгували, пляшки, пластикові стаканчики і пачки з-під чіпсів-сухариків порозкидати довкола.

Всі статті рубрики