Вам більше за всіх треба?!

Вам більше за всіх треба?!

І все-таки дивний цей чемпіонат України... Команда, яка йде на останньому місці, може запросто зібратися й відібрати важливі очки в одного з грандів. І це ніби свідчить про зростання рівня першості. Але за кілька тижнів ця ж команда (а йдеться про «Сталь») «розбирається» і програє значно важливіший для себе поєдинок — удома, і кому — запорізькому «Металургу», якому, за великим рахунком, уже нічого в турнірній таблиці не потрібно. Те саме стосується й «Іллічівця», який позбавив двох очок «Шахтар» і ледь не втримав нічию з «Динамо», а тепер ось безвольно здався другій донецькій команді. І це теж показник рівня національного футболу.

По вулицях «Макларен» водили

По вулицях «Макларен» водили

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

На тісних вулицях Монте-Карло обгони майже неможливі. Тож не дивно, що чинний чемпіон світу Фернандо Алонсо, здобувши поул-позишн за підсумками кваліфікації, став першим також і в головній гонці, — клас є клас. Так само його партнер по команді «Макларен» Льюїс Хемілтон стартував із другого місця, другим і фінішував. У таких умовах конкурентам майже нереально було пробитися через боліди двох лідерів.

ХРОНІКА

ХРОНІКА

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Рік не Донецька в Україні

Рік не Донецька в Україні

Три лідери держави під ранок на Трійцю не лише оголосили про свою одностайність щодо дострокових виборів 30 вересня, а й підтвердили, що разом будуть присутніми на фінальному матчі Кубка України. І справді, VIP-ложа НСК «Олімпійський» нагадувала президію виїзного спільного розширеного засідання уряду й секретаріату Президента: Віктор Ющенко з трьома дітьми та дружиною, Віктор Янукович, Олександр Мороз, Іван Плющ, Святослав Піскун, який тисне руку Ющенкові... Політики ще раз переконалися, наскільки близька їм футбольна термінологія. Цього вечора був і очевидний перебір із фолами (порушеннями законодавства?), й вилучення гравців із поля (політичного?), і численні «туристи» з Донецька на трибунах (понад 25 тисяч), і загострення між «силовиками» та прихильниками — бійки на трибуні, ініційовані «Беркутом». Сама гра грандів, як і в політикумі, тримала в напрузі, але про її якість говорити не доводиться.

Всі статті рубрики