ДМБ—2007

ДМБ—2007

Партії коаліції національної єдності ще в неділю, тобто вже наступного дня після досягнення політичного компромісу зі стороною Президента, оголосили про згортання вуличних акцій у Києві. Увечері того дня відбувся 6-тисячний мітинг під Верховною Радою, на якому виступили Віктор Янукович і Олександр Мороз. Цей мітинг має усі шанси стати останнім для цього політичного сезону. Адже на майдані Незалежності станом на вчора вже було демонтовано і намети «синьо-червоних», і сцену. Лише в Маріїнському парку залишається близько сотні «чергових» наметів — як кажуть, на час голосування у ВР за пакет політичного компромісу.

Розiбратися з кризою впритул

Розiбратися з кризою впритул

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Учора надвечір до Києва прибула делегація Європарламенту у складі дев'яти депутатів, більшість яких представляє переважно Польщу, решта — Німеччину, Нідерланди, Бельгію, Чехію. Візит триватиме неповних три дні. За цей час посланці єесівського депутатського корпусу, як пообіцяв у інтерв'ю Радіо «Свобода» очільник делегації, румун Адріан Северин, прагнуть «зібрати факти (Щодо політичної кризи в Україні.— Ред.), щоб... уже потім робити висновки».

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Піскун не Генпрокурор

Піскун не Генпрокурор

Святослав Піскун особисто звернувся до Шевченківського суду м. Києва з позовом щодо оскарження указу Президента Віктора Ющенка про звільнення його з посади Генерального прокурора. Про це в інтерв'ю агенції УНІАН повідомив заступник глави секретаріату Президента Ігор Пукшин. «...Тобто він добре розуміє, що ухвала Солом'янського суду (про його поновлення) є «липовою», — сказав Пукшин.

Всі статті рубрики