Варвари сучасності

Варвари сучасності

Якщо держава і надалі як слід не охоронятиме пам'ятки історії, то може незабаром залишитися без них зовсім. Цими вихідними на території Національного археологічного заповідника «Херсонес Таврійський» невідомі зруйнували одну з найцінніших історичних пам'яток на території України — три колони древнього храму «Базиліка в базиліці».

Поезія з лавровим листком

Поезія з лавровим листком

Урочисте відкриття відбудеться нині о 16.00 в київському Будинку кіно. А з 20.30 до 23.00 митці перебазуються в кав'ярню-книгарню «Бабуїн». Творчі вечори поетів різних поколінь у музичному обрамленні гуртів «Ремонт води», «Очеретяний кіт» та інших відбуватимуться щодня у кав'ярні-книгарні «Бабуїн» (вул. Б. Хмельницького та на Хрещатику, в Docker Pub).

Кузьма — персона нон грата?

Кузьма — персона нон грата?

Комунальники вже ретельно поприбирали місця наймасовіших гулянь із нагоди отриманого 345 років тому Івано-Франківськом (тоді Станіславом) Магдебурзького права, проте місто досі гуде, обговорюючи виступ Кузьми «Скрябіна» на фінальній і головній події свята — концерті біля міського озера. Від вульгарних реплік та анекдотів, якими фронтмен «Скрябіна» присмачував культурну програму в ролі конферансьє, шаленіли маси підлітків, що зібралися на розрекламоване дійство під відкритим небом, і ніжилися їхні батьки та організатори святкування. До всього, концерт транслювала у прямому ефірі одна з місцевих телестудій. У фіналі Кузьма зі сцени закликав підігріту алкоголем молодіжну аудиторію починати кохатися і співати разом його переінакшену пісню з нецензурними вставками.

«Атака клонів»

«Атака клонів»

Присутнім у неділю на Хрещатику киянам і гостям міста, певно, двоїлося в очах: навряд чи ще десь одночасно можна було зустріти таку кількість продубльованих природою облич. Як з'ясувалося, це зібралися на свій перший «професійний» парад справжнісінькі близнюки. Київські двійнята виявилися досить сором'язливими: взяти участь у дійстві зголосилися лише 18 пар. Наймолодшими учасниками шоу були п'ятирічні сестрички Настя та Оля. А найстаршими — 75-річні Марія Юхимівна та Галина Юхимівна — сестри разом пережили Велику Вітчизняну війну, і сьогодні вони також нерозлучні.

Екскаватор — не танк, фортеця — не Рейхстаг

Екскаватор — не танк, фортеця — не Рейхстаг

Схоже, складається сумна традиція, що Київську фортецю — історичну твердиню столиці — крок за кроком знищують саме у святкові дні. Просто на День перемоги забудовники зрівняли із землею ще одну пам'ятку — двоповерховий адміністративно-казармений будинок по вулиці Щорса, 44, що належав до Васильківського укріплення, повідомляє агентство «Українські новини».

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Жовтоводський Чорнобиль

Жовтоводський Чорнобиль

Про те, що у Жовтих Водах щось сталося, я почув, їдучи в «Столичному експресі» «Київ — Дніпропетровськ». Пасажири, спілкуючись між собою, згадували нещодавню аварію, тож можете уявити їхній стан, коли на під'їзді до П'ятихаток чоловічий голос у динаміку повідомив про аварію на хімічному заводі у Жовтих Водах і закликав зачинити вікна і не виходити на станції. У П'ятихатках, певна річ, усі прилипли до вікон: торговці з товаром стояли на пероні, немов нічого й не сталося, правда, покупці біля них звично не топталися.

Всі статті рубрики