Антикорупційний марафон

Антикорупційний марафон

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

В Одесі не стихають скандали, пов'язані з викриттями дерибану приморських земель можновладцями і близькими до них комерційними структурами. Активісти «Екологічного союзу Одеси», «Н.А.Д.О», інших громадських організацій пікетують будівлі Господарського суду, столичного Держкомзему, передають петиції в Генпрокуратуру.

Втiшений Бердимухаммедов

Втiшений Бердимухаммедов

Лінійні компресорні станції, що увійшли до туркменської газотранспортної системи «Середня Азія — Центр», у квітні почали свою роботу. Це найпотужніші подібні станції в світі, — розповіли у ВАТ «Сумське НВО ім. М. В. Фрунзе». І відтепер увесь туркменський газ, що видобувають, транспортуватимуть за допомогою агрегатів, встановлених сумчанами.

У всьому перші

У всьому перші

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Чомусь у нас так склалося, що та чи iнша компанія, підприємство, холдинг, лише зіп'явшись на фінансові та виробничі ноги, відразу стають цікавими для охочих поласувати їхніми здобутками, котрi не задумуються про те, який складний шлях пiдприємство пройшло, аби досягнути того мізерного, у порівнянні зi світовими стандартами, результату. Риторичним залишається питання: а де ви, охочі, були раніше?
Йтиметься про будівельний холдинг «Київміськбуд». Серед вітчизняних компаній, які нині працюють на українському ринку, він — найбільший і найдосвідченіший. Уже майже 52 роки споруджує житло для киян, забезпечуючи щороку майже 73 відсотки обсягів столичного будівництва, і в інших регіонах стоять їхні будинки.
Компанія першою з-поміж усіх будівельних організацій розпочала власну інвестиційну діяльність, упровадила в життя схему зведення житла за рахунок залучення приватних інвестицій. Стала і продовжує бути піонером найсучасніших методів будівництва і співпраці з клієнтом. Як приклад, вона перша в державі запропонувала населенню зручні форми придбання житла в кредит, причому верхня межа терміну виплати становить 30 років...

Всі статті рубрики