Супергаряча ціпонька з того світу

Супергаряча ціпонька з того світу

За життя мало хто ризикнув би назвати Анну Ніколь Сміт актрисою, хоча в її послужному списку є й телевізійні ролі, і навіть кілька кінофільмів. «Модель «Плейбоя», яка знімається в кіно», — так, у кращому разі, казали про епатажну білявку під цим кутом зору. Однак успіх — принаймні за показником відвідуваності — фільму «Нелегальні мігранти» забезпечить саме участь Анни Ніколь. Річ у тому, що це — її остання роль.

Із «Піратів» — у буддисти

Із «Піратів» — у буддисти

Дівчата, катастрофа — ми знову його втрачаємо! Цього разу Орландо Блум не намірився одружитися — він подався в буддизм і кидає кіно. Щоправда, нібито не на завжди, а на деякий час — щоб поміркувати над сенсом буття.

Смажені воші й «смажені» жарти

Смажені воші й «смажені» жарти

Радіопередача, в якій ведучий оригінально вітає іменинників розіграшами їх по телефону, в Україні вельми популярна. А от в Америці за такі жарти можна й роботу втратити. Так, наприклад, радіо Сі-Бі-Ес відсторонило від ефіру одразу двох ведучих програми The Dog House With JV and Elvis — Джеффа Вандеррайта і Дена Лея. А після того, як їхню поведінку «розберуть» на рівні керівництва, хлопців можуть узагалі звільнити.

Анекдоти

Анекдоти

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Горілка корисніша за чай. Чай виводить з організму шлаки, а горілка їх там просто спалює...

Всі статті рубрики