«Диявольська» перемога у драматичному трилері

«Диявольська» перемога у драматичному трилері

Вівторковий матч на «Олд Траффорд» став саме тим видовищем, за яке мільйони людей люблять футбол, — величезні швидкості, відповідь атакою на атаку, техніка володіння м’ячем найвищого класу, драматичний сюжет. І все це — без навмисних грубощів, із цілковитою взаємоповагою гравців. Результат захопливого «екшену» в Манчестері — 3:2 на користь господарів. Зрозуміло, це була тільки перша серія цікавого «кіно», оскільки ані «червоним», ані «червоно-чорним» «дияволам» не вдалося досягти очевидної переваги.

Репетиція першості

Репетиція першості

Змагання в Кубку України, які в минулому сезоні поновили після трирічної перерви, цього разу вирішили провести красиво. Принаймні їх фінальну частину, привізши для цього чотири кращі команди на найбільшу спортивну арену країни — у столичний Палац спорту. Цікаво, що незабаром ці ж чотири клуби в таких самих парах почнуть з'ясовувати переможця у чемпіонаті України. Тож кубковий «фінал чотирьох» можна вважати репетицією півфінальних серій головного національного турніру. Подивитися на нього прийшло доволі багато глядачів — майже дві з половиною тисячі.

Лише кращі з кращих

Лише кращі з кращих

У найсильнішій лізі світу завершився марафон із 82 матчів регулярного чемпіонату. 30 команд визначали кращу «шістнадцятку», яка відправилася до вирішального походу за чем- піонськими перснями. Якщо у Східній конференції учасники «плей-оф» стали відомими без особливої драматургії, то на Заході «Лос-Анджелес кліпперз» і «Нью-Орлеан хорнетс» позбулися ілюзій щодо продовження сезону лише в останніх поєдинках.

ХРОНІКА

ХРОНІКА

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Всі статті рубрики