Учитель Ющенко

Учитель Ющенко

Учора в рамках робочої поїздки по Київській області Віктор Ющенко провів відкритий урок для учнів 9-11-х класів Мар'янівської загальноосвітньої школи, що у Васильківському районі. В ході уроку Президент підкреслив, що одним із головних пріоритетів політики України має бути освіта.

«Укрити» і відроджувати

«Укрити» і відроджувати

Вiктор Ющенко про-гнозує, що роботи зi зведення укриття над четвертим блоком Чорнобильської АЕС будуть розпочаті вже за декілька місяців. Їх вартість складатиме понад вісімсот мільйонів доларів, а загалом заходи щодо ліквідації наслідків вибуху на ЧАЕС коштуватимуть майже 6 мільярдів гривень. Про це Президент розповів, перебуваючи із робочою поїздкою на Київщинi. Він також закликав усіх перестати зображувати Чорнобиль у «трагічних фарбах». Зазначивши, що така політика є хибною, Віктор Ющенко на підтвердження своїх слів повідав про тематичні проекти, які допоможуть повернути тридцятикілометрову зону до нормального життя.

Катерина. Пікетний перформенс у виконанні кримських комуністів

Катерина. Пікетний перформенс у виконанні кримських комуністів

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Кримські комуністи знов встановили пікет на шляху кортежу дружини Президента Катерини Ющенко, яка з гуманітарною місією — як голова наглядової ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» — відвідує дитячі заклади автономії. Кількадесят чоловік учора стали пікетом на під'їзді пані Ющенко до Лозовської школи-інтернату, що в Сімферопольському районі, передає УНІАН. Очевидно, пікетувальники прагнули «щось переказати» чоловікові Катерини Михайлівни у такий нестандартний спосіб. А, крім того, за даними УНІАН, пікетувальники спробували перешкоджати роботі знімальних груп кількох телеканалів, які їхали в журналістському «пулі» дружини Президента.

Увага! На дорогах «Кобра»

Увага! На дорогах «Кобра»

Восьма година ранку, а у Державному департаменті автоінспекції працівники спецпідрозділу «Кобра» отримують рознарядку по районах столицi, де нестимуть патрульну службу в рамках всесвітньої акції під егідою ООН «Перший глобальний тиждень безпеки дорожнього руху». «Прошу вас перш за все звертати увагу на водіїв, які їздять без ременів безпеки, порушують правила при перевезенні дітей або нехтують швидкісними обмеженнями», — наставляє колег командир підрозділу Аркадій Борисенко. — Також закликаю бути максимально витриманими і толерантними». Досвідчений Аркадій Борисенко каже це неспроста, в чому пересвідчуємося за тридцять хвилин після прибуття до «місця несення служби».

На місці поля буде ліс!

На місці поля буде ліс!

Днями закінчилася всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках». За підрахунками Державного комітету лісового господарства України, лише за один місяць майже 60 тисяч добровольців, переважно вчителі та школярі, посадили понад 20 мільйонів дерев.

Пенсії ростуть, але не для всіх і не на тих дріжджах

Пенсії ростуть, але не для всіх і не на тих дріжджах

На вчорашньому засіданні Кабінету Міністрів було прийняте рішення про підвищення на 30—150 гривень пенсій для деяких категорій громадян, зокрема військових, науковців та постраждалих в результаті Чорнобильської катастрофи. За словами віце-прем'єра з гуманітарних питань Дмитра Табачника, збільшення пенсій торкнеться близько 1,6 мільйона осiб. При цьому віце-прем'єр підкреслив, що зростання пенсій здійснюватиметься за рахунок резервних коштів Пенсійного фонду, які сформувалися в результаті збільшення надходжень від зростання заробітної плати. Перерахунок буде зроблено з 1 березня 2007 року.

Не лише на Марсі можуть яблуні цвісти

Не лише на Марсі можуть яблуні цвісти

Астрономи вперше знайшли за межами Сонячної системи планету, яка дуже схожа на нашу, і на якій може бути життя, повідомила вчора британська газета «Дейлі Мейл». «Вона має такий же клімат, як Земля, плюс воду та гравітацію. Щойно відкрита планета є найбільш вражаючим доказом, що десь там, у просторах космосу, можуть існувати форми життя, подібні до нашого», — пише газета. Уява астрономів змальовує можливі краєвиди на поверхні цієї планети: над спокійною, темною поверхнею океану в небі сходить червоне сонце, що приблизно в 10 разів більше від того, яке ми бачимо з поверхні своєї планети, невеликі хвилі накочуються на піщаний берег, неподалік від нього височіють стрімкі скелі, серед яких щось рухається...

«Відірваний, як той листок...»

«Відірваний, як той листок...»

Перегорнуто ще одну сторінку української історії, яка активно писалася в повоєнні роки минулого столітя, — пішов із життя Опанас Заливаха, талановитий художник, дисидент-шістдесятник і справжній українець. Адже не у всіх українців, яких доля закинула далеко від Батьківщини, вистачило бажання і мужності повернутися додому.

Як ми оплачуємо Чорнобиль

Як ми оплачуємо Чорнобиль

Кошти з держбюджету «розсіюються у просторі», замість того аби допомогти людям, які справді постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС, вважає голова виконавчого комітету громадської організації «Союз Чорнобиль України» Степан Ляшенко. За ступенями радіоактивного забруднення існує чотири зони. Четверта, найменш забруднена, є найбільшою, з найчисельнішим населенням. Відтак левова частка «чорнобильських» державних коштів припадає на дрібні виплати людям, які просто мешкають і працюють у цій зоні, де, за переконанням пана Ляшенка, їм нічого не загрожує.

Всі статті рубрики