24.04.2007
Боротьба

На чемпіонаті Європи у Софії «бронза» Сурена Геворкяна (категорія до 60 кг) стала третьою медаллю українських борців греко-римського стилю.

Наші представники вільної боротьби також здобули три нагороди. Єдине «золото» українцям приніс Василь Федоришин (до 66 кг), який не залишив шансу жодному суперникові й став уже дворазовим чемпіоном континенту. Свій перший успіх киянин відсвяткував два роки тому, і також у Болгарії — в місті Варна.

Ще один представник столиці Тарас Данько (до 84 кг) і кримчанин Сергій Прядун (до 120 кг) програли фінальні сутички росіянам і задовольнилися срібними нагородами.

Теніс

Жіноча збірна України пробилася до «плей-оф» ІІ Світової групи Кубка Федерації, вдало виступивши на турнірі Євро-Африканської зони у Пловдиві (Болгарія). У завершальній зустрічі групового раунду українки легко здолали команду Білорусі — 3:0.

А от у вирішальному, стиковому, двобої з полячками довелося попітніти добряче. Юліана Федак на двох тай-брейках здолала Марту Домаховську, проте Олена Бондаренко поступилася Агнешці Радванській — 4:6, 3:6. Вирішальною стала парна дуель, в якій сестри Олена й Катерина Бондаренки зуміли переграти Домаховську з Радванською, поступаючись після першої партії, — 3:6, 6:3, 6:3.

Баскетбол

Українська чоловіча суперліга. 1/4 фіналу. «Дніпро» — «Черкаські мавпи» — 83:88 (Лідека (19) — Джонсон (17); серія — 0:2), «Азовмаш» — «Кривбас-баскет» — 91:56 (Байрамович (18) — Кондратовець (21); серія — 1:0).

Суперником черкащан по півфіналу стане, швидше за все, «Азовмаш».

* * *

Жіноча ліга. Півфінал. ТІМ-СКУФ — «Дніпро» — 67:80 (перша гра — 78:85).

У фіналі, як і торік, зустрінуться «Дніпро» й «Козачка», а столичний ТІМ-СКУФ посперечається з південноукраїнським «Олімпом-НАЕК» за бронзові медалі.

Волейбол

Одеська «Джинестра» стала володарем срібних медалей чемпіонату України, а запорiзька «Орбiта» — бронзових.

Українська суперліга. Жінки. За 1-4-те місця. 4-й тур (Черкаси). «Орбіта» — «Джинестра» — 2:3, «Круг» — «Галичанка» — 3:0, «Джинестра» — «Галичанка» — 3:2, «Круг» — «Орбіта» — 3:0, «Джинестра» — «Круг» — 1:3, «Орбіта» — «Галичанка» — 0:3.

Підсумкове становище: «Круг» — 74, «Джинестра» — 64, «Орбіта-Університет» — 61, «Галичанка» — 59.

Регбі

У матчі другого дивізіону Кубка європейських націй збірна України на столичному стадіоні «Спартак» поступилася команді Німеччини — 14:22. Це вже друга поразка підопічних Володимира Мухи у трьох стартових зустрічах турніру.