Чотири медалі. Таїсія Онофрійчук успішно виступила на етапі Кубка світового виклику в Румунії
Чемпіонат Європи з художньої гімнастики наприкінці весни був лише великою проміжною зупинкою в змагальному календарі найкращих грацій світу. >>
Останній матч регулярної частини української чоловічої суперліги. «Кривбас-баскет» — «Київ» — 72:93 (Близнюк (17) — Грір (16)).
Столична команда офіційно оформила перше місце.
Капітан збірної України Сергій Климентьєв, який вдало провів минулий сезон у підмосковному ХК МВД, підписав однорічну угоду з однією з кращих команд Росії — омським «Авангардом».
Тим часом центрфорвард Вадим Шахрайчук, контракт із яким московське «Динамо» продовжити відмовилося, не виступатиме за збірну України на чемпіонаті світу. Ветеран національної команди після тижневого перебування в таборі «синьо-жовтих» вирішив, що його нинішня форма не дозволить гідно виглядати на турнірі в Москві. Стосовно майбутнього працевлаштування Шах заявив, що підбирає варіанти серед російських клубів.
Російська суперліга. Фінал. «Металург» (Мг) — «Ак барс» — 3:4 (рахунок серії до трьох перемог — 2:2). Вирішальна зустріч відбудеться сьогодні в Казані.
Двоє українців взяли участь в одноденній гонці професіоналів у Бельгії, подолавши дистанцію 207 км. Володимир Білека й Юрій Кривцов фінішували у загальній групі на 34-й і 46-й позиціях відповідно, відставши на 15 секунд від переможця — німця Маркуса Бургхарда з команди «Те-мобайл».
Чемпіонат Європи з художньої гімнастики наприкінці весни був лише великою проміжною зупинкою в змагальному календарі найкращих грацій світу. >>
«Червоний Бик» звик до домашніх перемог. Останніми роками траса в австрійському Шпільбергу була особистими «мисливськими угіддями» для нідерландця Макса Ферстаппена, а трибуни на схилах наповнювалися помаранчевим. >>
Усе, що тільки міг виграти Олександр Усик на профі-ринзі, він зробив з лишком. >>
Українська легкоатлетка, стрибунка у висоту Ярослава Магучіх провела свій другий старт у "золотому" Континентальному турі, який пройшов у Загребі (Хорватія). >>
Не так давно в Україні завершився футбольний сезон 2025/2026 років, а тріо учасників єврокубків вже розпочало підготовку до нового. >>
Українські стрибуни у висоту успішно змагаються на початку літнього сезону 2026 року. >>