У Страсну п'ятницю Апеляційний суд Чернігівської області виніс вирок у резонансній справі про вбивство міліціонерами льотчика МНС Олега Довганюка в Ніжині. У скоєнні цього вбивства звинувачувалися троє співробітників Ніжинського міськрайвідділу внутрішніх справ: 34-річний Костянтин Лісогор (старший слідчий, майор міліції), 38-річний Анатолій Гречка (старший дізнавач, капітан міліції) та 26-річний Геннадій Паливода (водій взводу ППС, старший сержант міліції). Саме між цією п'яною компанією (святкували день народження Лісогора) увечері 1 червня на березі річки Остер стався випадковий конфлікт із Довганюком, який відпочивав неподалік із двома жінками. Міліціонери так побили підполковника, заступника начальника вертолітного загону МНС, що той помер через кілька годин у місцевій лікарні. Всіх трьох звинувачували в навмисному вбивстві за попередньою змовою осіб.
У ході розгляду справи суд дійшов висновку, що винним у вбивстві із хуліганських спонукань варто вважати лише Геннадія Паливоду, який завдав льотчику кількох ударів по голові півторакілограмовим ліхтарем. Саме через це потерпілий отримав відкриту черепно-мозкову травму, від якої й помер. Костянтин Лісогор та Анатолій Гречка, які підключилися до побиття пізніше, були визнані винними лише в хуліганстві. В результаті, за вироком суду, Геннадія Паливоду було засуджено до 14 років позбавлення волі, а Лісогора та Гречку — до 4 років позбавлення волі. Позов від дружини загиблого Галини Довганюк до Міністерства внутрішніх справ про відшкодування моральної шкоди в 500 тисяч гривень судом відхилено, позов матері льотчика — Людмили Довганюк — про відшкодування моральної шкоди — задоволено частково. Геннадій Паливода повинен їй відшкодувати 40 тисяч гривень, Лісогор та Гречка — 30 тисяч гривень.
Потерпіла сторона не згодна з таким рішенням суду, вважаючи його занадто м'яким, і збирається подавати касацію до Верховного Суду. Схиляється до цього і обвинувачення. Зокрема, Оксана Шевченко, керівник групи державних обвинувачів на цьому процесі, представник Генеральної прокуратури України, заявила: «Ймовірно, ми будемо оскаржувати це рішення. У будь-якому разі, вирок ще треба ретельно вивчити, проаналізувати, чому суд не взяв до уваги доводи обвинувачення. Час іще є — на внесення касаційного подання передбачений місячний термін».