Жениха хотіла?

Жениха хотіла?

У Голлівуд зачастили лелеки: як стало відомо днями, ще одна знаменита пара чекає на поповнення. Дарма дехто критикував мексиканську красуню Салму Хайєк за те, що на церемонію оголошення номінантів на премію «Оскар» вона одягла досить коротку, але безформну сукню «дзвіночком». Виявляється, в актриси були причини не підкреслювати талію: 40-річна кінозірка чекає дитину.

Поліцейський Чан

Поліцейський Чан

Нещодавно в Україні з'явилися оригінальні рекламні ролики: мужні хлопці й звабливі дівчата переконують у перевагах контрактної служби у Збройних силах. Щось подібне є й у Сполучених Штатах, от тільки реклама армійського контракту там уже давно не актуальна — американське військо вже давно функціонує на професійній основі, і молоді люди самі охоче йдуть туди заробляти гроші. Інша річ — поліція.

Пахуче втілення мрії

Пахуче втілення мрії

От як воно буває: співала собі дівчина на сцені, мала гарний голос, але не надто відповідну нинішньому шоу-бізнесу вроду. Була не занадто худою, тож зірок із неба не хапала. Аж на тобі: потрапила в кіно й умить злетіла на самісінький Олімп, отримавши такі омріяні кінозірками премії, як «Золотий глобус» і «Оскар». І хоча Дженніфер Хадсон (а йдеться саме про неї) й розкритикували за жахливе вбрання на церемонії вручення «Оскарів-2006», темношкірій співачці це байдуже. Адже головне — талант, а не яскрава обгортка. Тим паче, що брак смаку анітрохи не заважає Джен заробляти гроші. В тому числі й на рекламі знаменитих косметичних брендів.

Анекдоти

Анекдоти

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

До кінця життя тато Карло все-таки зумів розбагатіти на продажу сечі Буратіно під торговою маркою «Березовий сік».

Всі статті рубрики