163 мільйони гривень
витратить у 2007 році столична влада на покращення умов навчання в київських школах. На ці гроші, зокрема, за останнім словом техніки обладнають кабінети хімії, біології та фізики.
1 мільйон
людей щорічно стають жертвами торгівлі людьми. Про це свідчать дані ООН, обнародувані на міжнародній конференції, присвяченій запобіганню торгівлі жінками. Переважна більшість жертв работоргівлі — жінки і дівчата, які потрапляють в сексуальне рабство.
Понад 850 тисяч онкохворих
перебуває в Україні на обліку в медзакладах. Такі дані оприлюднила представник Європейської коаліції проти раку «Європа Донна» Галина Майструк. За її словами, діагноз «рак» має кожен 50-й громадянин в Україні, в той час як у світі — кожен 270-й житель планети. Ризик захворіти на рак упродовж життя має кожен третій чоловік та кожна п'ята жінка в Україні.
Майже 108 тисяч українців
з початку року захворіли на грип та ГРІ, повідомляє МОЗ України. Загалом епідемічні пороги перевищено в семи з десяти контрольних міст України. Також епідемію грипу зареєстровано в сусідній Росії, на території 25 штатів США, в Латвії та Норвегії. Локальні спалахи та середні рівні захворюваності населення на грип реєструють також у більшості країн Європи.
Понад 70 тисяч жінок
проходять службу та працюють у Збройних силах України. З них близько 18,5 тисячі — жінки-військовослужбовці. 1143 цих жінок мають офіцерські погони, серед них четверо зі званням «полковника». Ще 2454 жінки є прапорщиками, 14825 жінок проходять службу за контрактом, 111 — навчаються у вищих військових навчальних закладах.
На 1000 кримчанок
сьогодні припадає лише 846 чоловіків. Причому в місті це співвідношення нижче, ніж у сільській місцевості, повідомляє Головне управління статистики в Криму. Всього на півострові проживає більше мільйона жінок. Середній вік кримчанок — 42 роки, це на 5 років вище від середнього віку чоловіків.
479 жінкам
Президент України Віктор Ющенко присвоїв почесне звання «Мати-героїня». Найбільше таких жінок мешкають у Рівненській, Тернопільській, Черкаській та Харківській областях. У цих родинах виховують від п'яти до 14 дітей. Цікаво, що семеро з щойно нагороджених матерів-героїнь мають прізвище Маринич і мешкають у Рокитнівському районі Рівненщини.
70% європейців
почуваються у безпеці, коли їм доводиться йти пішки в темряві. Згідно з результатами опитування, найбезпечнішими європейці вважають Нідерланди, Данію та Швецію. Найменше почуваються у безпеці жителі Литви, Греції та Словаччини.
58,7% українців
вважають за доцільне повернути смертну кару для осіб, що скоїли тяжкі кримінальні злочини. Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного Київським інститутом проблем управління ім. Горшеніна. І лише 26,1% опитаних висловилися проти цієї найвищої міри покарання.
22 роки
— таким є середній вік українських наркоманів. За офіційними даними, в Україні 160 тисяч наркоманів. Але самі ж медики не приховують, що насправді ця цифра значно більша. Термін життя iн'єкційного наркомана — всього 8—10 років. Тільки торік від передозувань померли понад 2 тисячі українців.