01.03.2007
Теніс

До основної сітки турніру WTA у Катарі (призовий фонд — 1,34 млн. дол.) потрапили дві сестри Бондаренко. Молодша, Катерина, пройшла крізь кваліфікацію і в першому колі створила приємний сюрприз, здолавши німкеню Гренефельд, посіяну під сьомим номером, — 7:5, 4:6, 6:3. А от досвідченіша Бондаренко, Олена, в стартовому матчі програла італійці Камерін — 3:6, 4:6.

Футбол

Контрольні матчі. «Динамо» — «Том» (Росія) — 1:1 (Ребров, 25), «Дніпро» — «Мінськ» (Білорусь) — 1:0 (Кравченко), «Металіст» — «Локомотив» (Куп'янськ) — 2:0 (Давидов, Бабич), «Металург» (Д) — «Конті» (Константинівка) — 5:1 (Де Соуза, Міту, Мендоса (пен.), Косирін — 2), «Металург» (З) — «Шахтар» (Білорусь) — 2:0 (Кабанов, Силюк), «Харків» — «Динамо» (Барнаул, Росія) — 0:0, «Кривбас» — СКА (Росія) — 3:0 (Вернидуб, Іващенко, Григорик).

Футзал

Відбірковий турнір чемпіонату Європи. Група В (Андорра). Україна — Ізраїль — 3:0 (Брунько, Хурсов, Чепорнюк), Україна — Словаччина — 7:2 (Ситін — 2, Брунько, Хурсов — 2, Таранчук — 2).

Незалежно від результату останнього матчу з господарями кваліфікації, підопічні Геннадія Лисенчука забезпечили собі місце у фінальній частині Євро-2007. З командою Андорри українці зіграють сьогодні.

Лижі

У середу на чемпіонаті світу в Саппоро відбулася чоловіча гонка на 15 км вільним стилем. Із часом 35 хв. 50,0 сек. Її виграв норвежець Ларс Бергер. На другу сходинку сенсаційно піднявся дебютант світових першостей 19-річний білорус Леонід Корнієнко (+35,8), а «бронзу» здобув лідер Кубка світу німець Тобіас Ангерер (+52,4).

Серед 119 учасників українці посіли такі місця: Олександр Пуцко — 18-те (+1.47,1), Михайло Гуменяк — 47-ме (+3.01,8), ветеран збірної Роман Лейбюк — 60-те (+3.31,9), молодий Віталій Штунь — 86-те (+4.52,3).

Баскетбол

Українська чоловіча суперліга: «Одеса» — «Сумихімпром» — 90:78 (Варнеліс (28) — Р. Кривич (24)).

Кубок України. 1/4 фіналу. Перший матч. «Будівельник» — «Азовмаш» — 67:94 (Брянцев (16) — Байрамович (17)).

Хокей

НХЛ. Результати матчів за участю українців: «Тампа-Бей» — «Даллас» — 1:2 (Федотенко «Т» — 16:57, 3 кидки, «0»), «Торонто» — «Баффало» — 1:6 (Понікаровський «Т» — 15:02, 1+0, 3 кидки, «-1», 2 хв. штрафу).

Попри розгромну домашню поразку «Кленових листків», Олексій Понікаровський записав на свій рахунок 17-й гол у сезоні. Наразі «Торонто» з 69 очками йде на 10-й позиції у Східній конференції, тобто на два пункти відстає від восьмого місця, що дає перепустку в «плей-оф». Якраз на цьому рубежі розташувалася «Кароліна» Антона Бабчука. «Тампа-Бей» Федотенка злетіла аж на третій рядок у Східній конференції (75 очок) й очолила Південно-Східний дивізіон.

Спортивна гімнастика

Переможцем турніру пам'яті Олександра Береша у Херсоні стала місцева команда. Друге місце посіли київські спортсмени, третє — луганчани. В особистому заліку кращим виявився херсонський гімнаст Вадим Кувакін, срібним і бронзовим призерами стали представники столиці Денис Кучер і Віктор Степаненко.

Велоспорт

Уславлений німецький гонщик Ян Ульріх оголосив про завершення спортивної кар'єри. Однак 33-річний олімпійський чемпіон, дворазовий чемпіон світу, переможець «Тур де Франс»-1997 залишається у велоспорті — він буде консультантом австрійської команди «Фольксбанк».