Червоний «подіум» «Оскара»

Червоний «подіум» «Оскара»

Не секрет, що сукням, у яких голлівудські зірки з'являються на червоному килимі перед кінотеатром «Кодак», журналісти й «пересічні» спостерігачі приділяють чи не більше уваги, ніж більшості номінацій «Оскара». Мало кого цікавить, наприклад, хто отримає нагороду Американської кіноакадемії за найкращу звукорежисуру, зате ніколи не бракує охочих висміяти найгірше одягнених знаменитостей або похвалити тих, кому вдалося підібрати справді елегантне вбрання. Як зазначають модні критики, цього року публіка, що завітала на церемонію вручення «золотих чоловічків», око переважно тішила, а не дратувала. Список тих, хто з сукнею явно «пролетів», виявився на диво коротким. Натомість перелік взірців доброго смаку вражає численністю.

Найкращі друзі зірки — коштовності

Найкращі друзі зірки — коштовності

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Хай там що кажуть фахівці від моди, а справжньою зіркою вечора у неділю все ж була Дженніфер Лопес. Її елегантне плаття у грецькому стилі від Marchesa — це таки справжній взірець вишуканості й доброго смаку.

«Відступники» в оточенні королеви і диктатора

«Відступники» в оточенні королеви і диктатора

«Перевірте-но ще раз у тому конверті — там точно моє ім'я написано?» — напівжартома запитав 64-річний Мартін Скорсезе у своїх колег Спілберга, Лукаса й Копполи, які представляли номінацію «Найкращий режисер». П'ять разів Скорсезе номінувався на «Оскар», і лише на шостий раз, учора, здобув омріяну відзнаку. До всього, його детективна стрічка «Відступники» — про звитяги американського Шарапова-Ді Капріо — визнана найкращою у категорії «Найкращий фільм». Крім того, «Відступники» перемогли ще у двох номінаціях, зібравши загалом чотири статуетки — найбільше серед інших фільмів, представлених на 79-й церемонії вручення «Оскарів».

Всі статті рубрики