Барокамера для Новобогданівки

Барокамера для Новобогданівки

У день свого 40-річчя «головний рятувальник» України Нестор Шуфрич обдарував новобогданівців своїм візитом й обіцянкою: усе те «боєлайно», що лежить у вас під боком і щороку вибухає, МНС знищить до кінця 2008 року. «Ви навіть нічого не почуєте», — запевнював тричі обстріляних сільчан Нестор Шуфрич.
Міністру ясна річ не позаздриш: відправити «на той світ» 40 тисяч тонн боєприпасів за такий короткий термін — «круто» навіть для фінансово заможних європейських країн. Щире ж співчуття викликають мешканці сіл, прилеглих до горезвісної 275-ї артбази.

Свиняча справа

Свиняча справа

На Черкащині навчилися допомагати дикій природі: у вольєрі товариства шанувальників природи Канівського району «Мисливське господарство Пекарі», площа якого становить більше семи гектарів, нині утримується ціле стадо диких свиней.

Пропала грамота

Пропала грамота

У жовтні 2008 року Чернівці відзначатимуть 600-річчя першої письмової згадки про місто, яка міститься в грамоті молдовського князя Олександра Доброго від 8 жовтня 1408 року. Копія тексту цієї грамоти зберігається в Державному архіві Чернівецької області. А от оригінал грамоти, за даними українських дослідників, свого часу був вивезений до Росії й зберігається у відділі рукописів Державного історичного музею.

Енергетики припливли

Енергетики припливли

У Запоріжжі ще одна зона масового відпочинку найближчим часом стане будмайданчиком: фірма «Кераміст» запропонувала осучаснити Парк енергетиків. Як повідомив офіційний портал міської ради, вже навесні розпочнеться спорудження великого розважального центру. Майбутній «Акваленд» — це криті льодові катки для дітей і п'ять водних атракціонів, плавальні басейни (щонайменше на 50 дітей, окремо — для дорослих, на 114 персон), культурний центр і спортзал. Кошторис лише першої черги суперрозважального центру перевищує два з половиною мільйони гривень.

Всі статті рубрики