Понад 1,5 мільярда доларів
потратили торік українці на ліки. За даними маркетингової групи «Бізнес-Кредит», найбільше грошей українці тратили на «Актовегін», «Ессенціале Форте», «Віагра», «Мілдронат», «Но-Шпа». Серед БАДів, на які найбільше потратились наші громадяни, «Цигапан» (імуномодулятор), «Окювайт Лютеїн» і «Стрік» (обидва — для покращення зору), «Ідеал» (таблетки для схуднення»), «Спасатєль-форте» (мазь для загоєння ран).
9,2 мільйона гривень
моральної і матеріальної шкоди зобов'язав торік Україну відшкодувати позивачам Європейський суд із прав людини. Всю цю суму Україна сплатила у повному обсязі.
2,25 мільйона гривень
витратить Крим на підготовку до курортного сезону-2007, повідомило Мінтуризму автономії. Ці гроші підуть здебільшого на виставки, семінари та конференції, під час яких рекламуватимуть кримські курорти та оздоровниці.
117 тисяч українців
щороку потрапляють у рабство. Більшість із них — жінки і діти, повідомляє «Вашингтон Профіль». Всього у світі щороку в рабство потрапляють до 900 тисяч осіб. Міжнародна організація праці в 2002 році опублікувала дані, згідно з якими примусовою (тобто рабською) працею у світі займаються 12,3 мільйона людей.
Майже 2 тисячі злочинів,
які намагалися приховати правоохоронців, виявила прокуратура Донецької області в регіоні. Серед них 41 тяжке тілесне ушкодження, 64 розбої, 117 грабежів, 566 крадіжок державного і особистого майна, 300 хуліганств, повідомив прокурор області Віталій Мурза.
1200 доларів
на місяць потрібно заробляти киянину, аби комфортно почуватися в столиці. Цю суму підрахували експерти журналу «Дєньгі», орієнтуючись на потреби середнього класу. У вартість споживчого кошика киянина-«середняка» увійшли, зокрема, 10 чашок кави та чаю на місяць, випитих у кав’ярнях міста, бізнес-ланчі та відвідання фаст-фудів.
700—800 автомобілів
щороку викрадають у Києві, повідомив гендиректор компанії «Цезар Сателіт Україна» Ігор Шуляк. За словами експерта, близько 2—3% машин — це авто вартістю понад 40 тисяч євро. Найпопулярнішими марками серед крадіїв є «Лексус», «Тойота», «Ауді». Серед автівок з вітчизняного конвеєра лідирують «Деу» та «Шевролет».
99 %
кіровоградців нічого не знають про святкування Міжнародного дня рідної мови, яке відзначалося 21 лютого, свідчить опитування громадського руху «Не будь байдужим». Всього у центрі міста запитання «Яке сьогодні свято і як ви його відзначаєте?» поставили близько 450 особам. І лише четверо підлітків знали про День рідної мови (вони почули про нього від учителів).
Кожен 10-й українець
буде суворо дотримуватися Великого посту, йдеться в результатах дослідження Центру Разумкова. Частково поститимуться 30,5 відсотка людей. Але більше половини громадян (53,5%) не збираються дотримуватися посту. До речі, поститися, як свідчить дослідження, мають намір здебільшого люди старшого віку.
На 0,25—1,5 %
річних знизили у лютому банки ставки iз залучення гривневих і валютних депозитів для населення. Як повідомила компанія «Простобанк Консалтинг», суттєво постраждали ощадні вклади на 12 місяців без права поповнення або часткового зняття. В середньому по ринку прибутковість таких вкладів знизилася на 0,5% річних. Ще більше зниження ставок зазнали піврічні ощадні вклади — у деяких банках ставки цих депозитів упали на 1,5% річних.