У п'ятницю ввечері в Луганській обласній лікарні померли ще три жінки, що постраждали від вибуху в кафе «Суп-Хауз» 3 лютого. Це ті, чий стан лікарі оцінювали, як украй важкий, і які перебували в реанімаційному відділенні. На понеділок в опіковому відділенні лікарні залишалось семеро людей — трьох виписали у п'ятницю, семирічного Діму з реанімації перевели у токсикологічне відділення.
Приблизно за день-два висновки про причини має дати комісія, створена при Луганському міськвиконкомі. Чинною залишається єдина версія: вибух балона зі скрапленим газом, інші версії не розглядаються. Паралельно, за розпорядженням голови Луганської обласної держадміністрації Олександра Антипова, триває тотальна перевірка закладів громадського харчування на предмет вибухо- та пожежонебезпечності даних об'єктів. Про надто кричущі випадки порушення правил поки не повідомлялося, хоча сам голова облдержадміністрації на недавньому засіданні колегії заявив: «Страшно читати звіти про проведену перевірку. Подібні вибухи можуть статися в дитячих дошкільних закладах, де також стоять балони зі скрапленим газом». Паралельно, за словами Олександра Миколайовича, виявлено «400 тонн отрутохімікатів, що знаходяться в регіоні в незахищених приміщеннях, і ніхто цього не контролює».
Якщо ж повернутися до вибуху у «Суп-Хаузi», потроху відкриваються цікаві речі. Начальник міського відділення Фонду страхування від нещасних випадків на виробництві Любов Дубасова поділилася з журналістами такою інформацією. Коли організація, згідно із законом, почала власне розслідування, виявилося, що з восьми постраждалих під час вибуху працівників кафе лише троє офіційно числилися такими. Та й вони отримували по мінімуму — від 400 до 450 гривень на місяць. А отже неповнолітні діти і непрацездатні батьки загиблих недоотримають доволі значні кошти. Ті ж, хто взагалі ніяк не зафіксував трудові стосунки з ПП «Рибалко» (офіційний власник кафе), можуть отримати компенсацію лише після суду — якщо зуміють довести, що вони тут дійсно працювали.
Не зовсім зрозумілою лишається й ситуація з видачею дозволу на встановлення кафе в людному місці. Чиновники відразу після трагедії запевнили, що не погоджувалися давати дозвiл, однак видали згідно з вердиктом місцевого суду. Тепер з'явилася напівофіційна інформація про те, що суддя (жінка) підтвердила своєю постановою лише право ПП «Рибалко» працювати у сфері громадського харчування, а про дозвіл на будівництво власне об'єкта не йшлося, тим більше — про місце. Не виключено — якщо така інформація підтвердиться — цей факт буде використано для зняття з посади міського голови Луганська. Який, хоча й є членом керівної на Луганщині Партії регіонів, устиг викликати невдоволення однопартійців, що займають посади в обласних органах влади.