Драматичну документальну розповідь режисера Сергія Буковського, за продюсування Віктора Пінчука та Стівена Спілберга, про пережите українцями та українськими євреями в часи Голокосту можна буде подивитися з 15 лютого у деяких кінотеатрах країни (у Києві — «Жовтень» та «Батерфляй Ультрамарин»). Його прокат стане першою частиною навчальної програми, друга — випуск навчальної брошури для вчителів загальноосвітніх шкіл.
Перед прокатом режисер стрічки Сергій Буковський зазначає: «Я хочу зауважити для тих, хто, побачивши на афішах прізвище Спілберга, сподіватиметься на екшн, що цей фільм — авторський, а не розважальний». У свою чергу, директор дистрибуційної компанії «Аврора фільм» Микола Мартиненко говорить, що, зважаючи на специфіку стрічки, вражаючих касових зборів не очікують. «Це соціальний проект, — пiдкреслює вiн, — а не «Пірати Карибського моря», які охоче відвідувала молодь. Ця стрічка, зрештою, теж для молоді, треба ж дивитися щось іще, крім «Піратів...»
За словами координаторів проекту, працівників фонду Віктора Пінчука, стрiчка «Назви своє ім'я» ставить екзистенційні запитання, відповіді на які треба шукати не у фільмі й не один день. Зокрема тому вирішили випустити навчальний посібник (накладом чотири тисячі екземплярів), який планують включити до шкільних освітянських програм уже з наступного навчального року, — листи до Міносвіти з відповідним проханням уже надіслано.
Співавтор посібника до фільму Михайло Тяглий про роботу над брошурою говорить: «Спочатку ми планували присвятити цей міні-підручник геноциду, але потім вирішили розширити його. Відтак до його складу ввійшли десять модулів, кожен з яких присвячений не історичному факту, а моральним дилемам, проблемам загальнолюдського рівня, з якими стикалося людство у XXI столітті». Брошура не структурована за принципом хронології історії Голокосту, а сформована з окремих навчальних тем. Кожній із них можна присвятити окреме заняття або цілий курс. Упорядники книги говорять, що хотіли б відійти від традиційної практики сухого викладу матеріалу і перетворити клас на поле дискусії, а рекомендованим віком її учасників називають пiдлiткiв 14—18 років.