Перегляд сил, молодих і старих

08.02.2007

Рафаель Пуаре святкує свою перемогу. (Фото РЕЙТЕР.)

У вівторок єдиний старт в Антхольці-Антерсельві особливих емоцій українцям не приніс. Хіба що можна вважати досягненням 16-те місце Олексія Коробейникова — для нього це кращий результат у кар'єрі. Тренери вирішили випустити натуралізованого росіянина на індивідуальну гонку замість анонсованого Руслана Лисенка, щоб Олексій поборовся за місце в недільному мас-старті, куди потрапляють 15 кращих за результатами Кубка світу й стільки ж — за результатами світової першості. I Коробейников з цим завданням  таки впорався.

Олександр Біланенко закрив усі 20 мішеней (а таких снайперів, крім нього, виявилося ще тільки троє), але фінішував аж 18-м. Така повільна хода не може не розчаровувати, але тренери пояснили її невдалим вибором лиж.

Непогано як для себе провів дебютну на чемпіонатах світу гонку 23-річний Сергій Седнєв, який здобув чотири медалі на недавній Універсіаді. Сумський студент зумів навіть випередити Олексія Айдарова, в якого не пішла стрільба.

А переможцем став 32-річний француз Рафаель Пуаре. Після своєї сьомої золотої медалі на чемпіонатах світу уславлений біатлоніст заявив про те, що навесні завершить спортивну кар'єру. Його ровесник, норвежець Бйорндален, позавчорашню гонку провалив, припустившись шести промахів і посівши 32-гу позицію. Натомість другу медаль, тепер — бронзову, виграв 24-річний чех Міхал Шлезінгр. А на друге місце «в'їхав» 36-річний німецький ветеран Рікко Гросс, для якого ця нагорода стала 18-ю на світових першостях.

Учора індивідуальну гонку бігли жінки. Наші дівчата п'єдесталу не дісталися — завадила невлучна стрiльба. Хоча 10-те мiсце Оксани Хвостенко — в принципi, непоганий результат. А «золото» з величезним вiдривом здобула норвежка Лiнда Груббен.

Сьогодні відбудеться змішана естафета — у команді стартуватиме по двоє представників кожної статі.

ТАБЛО

Чемпіонат світу з біатлону.

Антхольц-Антерсельва (Італія)

Чоловіки. Індивідуальна гонка (20 км). 1. Пуаре (Франція) — 56 хв. 14,6 сек. (0 промахів). 2. Грайс (Німеччина) — +26,8 (2). 3. Шлезінгр (Чехія) — +37,4 (2)... 16. Коробейников — +2.18,5 (2)... 18. Біланенко — +2.57,5 (0)... 42. Седнєв — +6.22,0 (3)... 44. Айдаров — +6.26,0 (5)...

Жінки. Індивідуальна гонка (15 км). 1. Груббен (Норвегія) — 46:24.3 (0). 2. Беверель-Робер (Франція) — +1:06.5. 3. Глагов (Німеччина) — +1:35.06... 10. Хвостенко — +3:17.5 (2)... 20. Семеренко Вікт. — +4:00.8 (2)... 36. Семеренко Вал. — +5:07.4 (3)... 52. Яковлєва — +7:16.2 (3)...