Якщо й Бог попустить, то закон не допустить
Кому що болить, той про те і... закони пише. Хай тільки не ображаються на це наші народні обранці. Просто трохи несподівано було, відшукуючи новини з законодавчих полів, надибати на проект закону, що забороняє священнослужителям оприлюднювати відомості, отримані ними під час таїнства сповіді. І це після таких «важковаговиків», що пройшли крізь парламент, як закон про Кабмін, про імперативний мандат тощо... Хоча справа навіть не в цьому. А в тому, що вже існує базовий закон «Про свободу совісті», стаття третя котрого ясно говорить: «Ніхто не має права вимагати від священнослужителів відомостей, одержаних ними при сповіді віруючих». І хоч акт цей приймали ще депутати Верховної Ради УРСР (23 квітня 1991 року), дію його ніхто не відміняв і не скасовував.
Юлю підманули?
Українська політика — це ніби змагання, хто кого «краще» зрадить і хитріше надурить. От і Юлія Тимошенко, яка пішла на домовленості з «антикризовою» коаліцією», схоже, незабаром може впіймати гіркого облизня. Адже якщо її фракція «чесно» підтримала «більшовиків» у подоланні президентського вето на закон про Кабмін, то коаліція проголосувала за закон про опозицію, якого добивалася леді Ю, лише в першому читанні.
НОВИНИ ПЛЮС
Встати! Суд пішов
Прощальний гудок і дводенний траур
Через 15 хвилин після смерті Євгена Кушнарьова у Харкові загули сирени. Так заздалегідь запланована типова перевірка системи оповіщення городян на випадок надзвичайних ситуацій мимоволі стала прощальним гудком по непересічній людині. З тієї миті підготовка до похорону одного з найуспішніших політиків міста набула у Харкові державної ваги. Управлінці міськвиконкому — соратники Кушнарьова по Партії регіонів — на екстреному засіданні прийняли рішення оголосити 18—19 грудня траурними днями. Були скасовані усі розважальні та спортивні заходи, на будинках з'явилися приспущені прапори з чорними стрічками. У Києві такого не було навіть на смерть В'ячеслава Чорновола...