Київські автогонщики-любителі, які займаються «стрітрейсінгом» (це перегони на автошляхах, переважно нічні, спонтанні чи організовані), збудують собі автодром. На ньому буде звуковий бар'єр та майстерня для установки тюнінга, тобто спортивної переробки й удосконалення автомобілів. Для цього міська рада здала громадській організації «Стрітрейсінг» в оренду 30 гектарів землі по вулиці Пуховській у Деснянському районі столиці, між Київським банкнотно-монетним двором і ТЕЦ-6. Автоаматори вважають, що тут проведення гонок не зашкодить киянам. Центр буде спроможний прийняти дві з половиною тисячі глядачів. Як мовиться в поширеному організацією прес-релізі, «подібного великого проекту немає навіть у всій Східній Європі», повідомляє інтернет-видання «Новий регіон».
Виділення землі автогонщикам не пройшло без скандалу. Почесним головою організації «Стрітрейсінг» є Олександр Пабат, лідер Громадського активу Києва, що входить до більшості мера Черновецького у міськраді. Відтак лідер фракції Блоку Юлії Тимошенко у Київраді Тетяна Меліхова заявила, що землю на Пуховській безкоштовно отримав у своє розпорядження «один із депутатів Київської міськради». Пабат відкидає звинувачення: «Зі мною ніхто не спілкувався і не «працював», мовляв, ми тобі дамо ділянку або майно, тільки ти «зайди» у більшість. Я ні від кого не приховував того, що лобіюю це під центр автомобільного спорту. Як на мене, був би я у більшості чи опозиції, ми все одно домоглися б того, щоб дане рішення було прийнято». Пабат також повідомив, що розроблено три проекти майбутнього центру, якi передбачають будівництво картодрому, прямої і, можливо, кільцевої траси. На його думку, повідомляє «Кореспондент», вартість будівництва складе 5-7 мiльйонiв доларiв. Олександр Пабат упевнений, що в будівництві центру зацікавлені інвестори, які в майбутньому зможуть виступити рекламними спонсорами гонок на трасі центру. Автоцентр планують збудувати й здати в експлуатацію протягом терміну оренди — п'яти років.
Ще до «стрітрейсерів» цю землю з 2004 року орендувала компанія «Нова Україна» для товарного сільгоспвиробництва. Київрада припинила право «нових українців» користуватися ділянкою, яку одразу й перепрофілювала з «сільгосппризначення» на «землі для громадської і житлової забудови».