«Диво-хатинка» від «Київміськбуду»

«Диво-хатинка» від «Київміськбуду»

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Звів його вітчизняний лідер будівництва — холдингова компанiя «Київміськбуд» — у рамках експериментальної програми з висотного будівництва за адресою: мiкрорайон Осокорки-7, вул. Гришка, 9. Тут враховані всі світові норми і стандарти безпеки, 357 мешканців квартир (загальна площа 29 227 кв. метрів) житимуть у сучасному будинку, висота приміщень три метри, є паркінг на 67 автомобілів та вся допоміжна інфраструктура. На перших поверхах будуть розміщені магазини, кав'ярні тощо. Їхні господарі вже провели, за свій рахунок, благоустрій (озеленення) території перед будинком.
Квартири сплановані за принципом функціонального зонування, все — окремо. Крім того, власники квадратних метрів матимуть змогу частково перепланувати житлову площу в межах затвердженого плану.
Рішенню компанії щодо зведення висотного житла передувало вивчення світового досвіду, зокрема, московського, куди неодноразово виїздили київські проектувальники і будівельники.
З огляду на те, що існуюча нормативна база в Україні була розрахована на будівництво житла висотою до 75 метрів, тобто 25 поверхів, були розоблені «Індивідуальні технічні вимоги». У них детально виписані параметри до архітектурно-планувальних рішень, до фундаментів та конструкційних рішень надземної частини, вимоги до інженерного обладнання і санітарно-технічного оснащення.
Окремо прописані протипожежні вимоги, котрі розроблялися Держпожежбезпеки та НДІ пожежної безпеки МНС України.

Банки в кишені

Банки в кишені

Мабуть, кожен, хто відкривав депозитний рахунок, знає: навіть у найчорнішу годину для банку і, відповідно, для нас, певну частину грошей компенсує спеціальний фонд. Щоправда, компенсують небагато — щонайбільше 15 тисяч гривень, до того ж вам назустріч підуть не всі вітчизняні банки: нині Фонд налічує 164 постійні і два тимчасові учасники. Для прикладу, європейський стандарт становить 20 тис. євро. Західноєвропейських товстосумів таке відшкодування, звичайно ж, не врятує, але заощадження представників середнього класу — переважно так. Українські ж громадяни перебувають у значно гіршому становищі — для того, аби хоч якось захистити свої кревні в умовах банківської нестабільності, відкривають по кілька рахунків у різних банках (кілька рахунків в одному банку не врятують. — Авт.) або взагалі переорієнтовуються на більш надійні сфери, скажімо, на нерухомість.

Всі статті рубрики