«Опера» без музики, але з 5 зірками

«Опера» без музики, але з 5 зірками

У столиці з'явився конкурент єдиному 5-зірковому готелю «Прем'єр-палац» — «Опера». Він теж розташований у самому центрі міста (на вулиці Богдана Хмельницького — неподалік від Оперного театру імені Тараса Шевченка), вражає розкошами і відповідними цінами. Звісно, пересічним українцям ночівля у такому готелі не по кишені: стандартний номер коштує в «Опері» близько 1900 гривень, люкс-апартаменти «потягнуть» на 3,5 тисячі. Але сервіс і безпеку розробники обіцяють відповідну.

По Криму на «Фалькопі»

По Криму на «Фалькопі»

В активістів місцевої організації Партії промисловців і підприємців України чимало цікавих інноваційних бізнес-ідей. Одну з них на нещодавній зустрічі зі студентами вузів автономії в рамках акції «Так — підприємець!» оприлюднив перший заступник голови тутешнього осередку ПППУ Сергій Шульга. Річ у тому, щоб уже до початку наступного туристичного сезону запровадити на півострові нову транспортну послугу — повітряне таксі. Утім, як пояснив «УМ» пан Шульга, нічого дивного в цьому задумі немає.

Мандрівка четверта. Балаклава. Крим

Мандрівка четверта. Балаклава. Крим

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 45

Якщо посеред похмурої київської зими вам раптом заманеться вдарити об землю лихом-журбою, тікайте на південь, у Крим. Відпочинок у Криму тут на морі, там стоять зелені дерева, там хлюпочеться море і літають чайки, там чисті набережні й порожні приморські кав'ярні. І серед облизаних хвилями зелених скляних скалок, трісочок та жмутків водоростей ви, може, знайдете чудову рожево-помаранчеву мушлю. І вона буде дивовижна й неповторна. Зовсім не така, як безліч її лакованих родичів, щедро розсипаних по всіх сувенірних яточках.

Всі статті рубрики