Янукович качає права

Янукович качає права

Поряд із варіантом закону, який у кабінетній тиші на Грушевського розробляв Кабмін, існував ще один — авторства секретаріату Президента. Проте депутати від «антикризової» коаліції, щоб їх не запідозрили в лояльності до глави держави, протягом виснажливих шести годин розгляду демонстративно відхилили документ, голосуючи «проти» навіть суто процедурних моментів. 247 голосів замість необхідних 226 — це, на думку політологів, ще одна спроба «пограти м'язами» у двобої уряду та Президента. Але проаналізувавши основні положення закону, видно, що писали його «під себе» і під очевидним впливом від останніх політичних подій.

Леді Ю. іде на прю

Леді Ю. іде на прю

Переважна більшість того сектору громадськості, який налаштований проти урядової політики та «антикризової» коаліції, розуміє, що найкращим виходом із нинішньої ситуації могли стати дострокові парламентські вибори. Втім для цього наразі не існує юридичних підстав. Але з цим не згодна запальна Юлія Тимошенко. «Правові механізми є для всього і завжди», — вважає вона.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 45

Чи вдасться створити «бандерівське СБ»?

Чи вдасться створити «бандерівське СБ»?

Учора Верховна Рада звільнила Ігоря Дріжчаного з посади голови Служби безпеки України. «За» проголосували 407 депутатів, зокрема й 183 «регіонали» (лише троє з фракції «Регіонів» утрималися). Минулого разу заяву Дріжчаного про відставку «донецькі» не підтримали — тоді це сприйняли як спробу гри керівника СБУ на ставленні ПР до ініціатив Банкової. Але умов для роботи пана Ігоря на Володимирській, 33 вже не було жодних.

Президент «нагнув» коалiцiю

Президент «нагнув» коалiцiю

Більш ніж тригодинна четвергова зустріч за зачиненими дверима кабінету глави держави, за даними джерел «УМ», таки принесла довгоочікуваний компроміс. Умови, на яких зупинились Віктор Ющенко та Віктор Янукович, були такими: Президент погоджується підписати бюджет, якщо Верховна Рада ухвалить два найважливіші, на його думку, положення. Це підвищення прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати.

«З Новим роком, кенгуру!»

«З Новим роком, кенгуру!»

Юлія Тимошенко першою з політиків «першого ешелону» відзначила Новий рік. На святкову вечірку у столичній галереї «Лавра» лідерка БЮТ позавчора ввечері зібрала провідних журналістів Києва. Приміщення було оформлено в біло-червоних кольорах блоку, свої побажання господарці преса могла залишати на великому банері при вході, на якому головний напис сповіщав про те, що «весна обов'язково настане».

Всі статті рубрики