Швидше ставайте на ноги

Швидше ставайте на ноги

Держава допомагатиме молодим родинам сплачувати відсотки за кредитом на житло лише протягом перших п'яти років від терміну відповідного договору. Про це заявив віце-прем'єр Дмитро Табачник після засідання уряду цієї середи. Таке рішення Табачник називає «нормальною здоровою реакцією на результати перевірки Контрольно-ревізійного управління», яка виявила, що державний Фонд сприяння молодіжному житловому будівництву заборгував уже 4,8 мільярда гривень, повідомляє інтернет-сайт «РБК-Україна».

Чорнобильські урочистості

Чорнобильські урочистості

Двадцять років від завершення будівництва об'єкту «Укриття» учора відзначали на Чорнобильській АЕС урочистими зборами та відкриттям пам'ятного знаку. Також гостям із Києва, зокрема великій групі журналістів, представники Міністерства з надзвичайних ситуацій влаштували екскурсію на оглядовому майданчику «Укриття» та ще кількох об'єктах Чорнобильської зони.

Не зимувати ж в обстріляних хатах

Не зимувати ж в обстріляних хатах

Минуло три місяці відтоді, як на артбазі під Новобогданівкою сталася чергова пожежа. У навколишніх селах комісія встановила пошкодження більш як тисячі будинків. На щастя, лише один із них після артобстрілу відновленню не підлягав, відтак сім'ї Цибків за бюджетні кошти було придбано будинок у Мелітополі. Решта ж односельців дарма виглядали ремонтників крізь розбиті шибки чи й дірки у стінах пошкоджених, але все ж таки вцілілих будинків. «На сьогодні у Спаському відремонтовано тридцять будинків, у Новобогданівці — лише шістдесят», — коментує ситуацію сільський голова Микола Малахов. Де ж обіцяне Кабміном фінансування робіт у селах, які мають нещастя сусідити зі складами боєприпасів?

Остання сотня

Остання сотня

Столиця може стати сьомим регіоном в Україні, де ОУН-УПА визнано воюючою стороною, а ветерани отримують відповідні пільги. Зокрема, запит депутата Київради Сергія Рудика про соціальний захист ветеранів ОУН-УПА, які мешкають у Києві, підтримала комісія Київради з питань охорони здоров'я та соціального захисту.

Хрестини з кривавим фіналом

Хрестини з кривавим фіналом

Єдиний свідок трагедії, що сталася у Сумах, — дев'ятирічна дівчинка. Вона ще встигла розповісти матері про побачене, а потім заснула і весь час перебуває у стресовому сні. Двоє загиблих — так завершилося святкування хрестин десятимісячного хлопчика.

Жити ВІЛьно

Жити ВІЛьно

Ситуація, яка сьогодні склалася в Україні стосовно поширення ВІЛ/СНIДу, визнана найгіршою серед усіх країн Східної Європи та Центральної Азії. Сьогодні, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом, про це нагадують тисячі українців, які потерпають від цієї невиліковної хвороби. Про причини такого невтішного лідерства і способи покращення ситуації «УМ» розповів колишній міністр охорони здоров'я, а зараз народний депутат Микола Поліщук.

Добре слово і в клітці з левами допомагає

Добре слово і в клітці з левами допомагає

Сьогодні закінчується чотириденний візит Папи Римського Бенедикта XVI до Туреччини. Попередні побоювання про масові антипапські виступи турків та можливі ексцеси не справдилися, принаймні до вчорашнього дня. Доброзичливість понтифіка, його мудрі слова та посмішка, яка не сходила з його обличчя, зробили своє. Турецькі ЗМІ, які мали «не помічати» візиту Папи, друкують схвальні коментарі. Адже понтифік заявив, що очікує Туреччину в Європейському Союзі, і назвав іслам «релігією миру». Ці його слова були винесені на перші сторінки турецьких газет. Більшість турків залишилися байдужими до приїзду глави Католицької церкви, а радикали, які обіцяли організувати мільйонні антипапські виступи, вирішили не виставляти себе на посміховисько зайвими ексцесами.

«Вибухова» реакція

«Вибухова» реакція

Перша реакція в Росії на визнання українським парламентом Голодомору актом геноциду була вибухова. Троє молодиків у чорному кинули на територію Посольства України в Москві три світлошумові петарди. Як повідомляє «Інтерфакс» із посиланням на лист від Євразійського союзу молоді, цю «вибухову» акцію влаштував, окрім «союзу», Націонал-більшовицький фронт. У листі зазначено, що її учасники таким чином висловлювали своє «обурення ухваленням Верховною Радою України закону про Голодомор у тридцятих роках минулого століття» і вбачають у цьому обвинувачення Росії в геноциді.

Вся Британія «світиться»

Вся Британія «світиться»

«33 тисячі пасажирів авіакомпанії «Брітіш Ейрвейс» були піддані ризику радіоактивного опромінення» — під таким тривожним заголовком британська газета «Дейлі Телеграф» подала вчора повідомлення про виявлення слідів радіоактивного матеріалу полоній-210 в двох літаках «Боїнг-767», які здійснювали польоти до Москви. Існує підозра, що саме цими літаками агенти російських спецслужб переправили до Лондона полоній-210, який потім був використаний для отруєння колишнього агента ФСБ Олександра Литвиненка. Після того, як ці два літаки здійснили рейси до Москви 25 і 31 жовтня, вони зробили ще 221 виліт до інших європейських міст: Барселони, Дюссельдорфа, Афін, Ларнаки, Мадрида, Відня, Стамбула, Франкфурта та Стокгольма. І перевезли при цьому приблизно 33 тисячі пасажирів, які навіть не підозрювали, що їхнє здоров'я наражається на небезпеку. З цими літаками контактували під час обслуговування приблизно три тисячі працівників аеропортів. Агенти британських антитерористичних служб та Агенції охорони здоров'я мають обстежити третій британський «Боїнг», який наразі перебуває в Москві. Співробітники Агенції охорони здоров'я Великої Британії зазначили, що ризик для пасажирів був мінімальним.

НОВИНИ ПЛЮС

НОВИНИ ПЛЮС

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Всі статті рубрики